predstavljanje

predstavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
allroad je napisao(la):
slazem se sa ovim gore oko xenona jer kolko znam nije se tad jos ugradjivao u auta
mozda i jest ali rijeto, al mislim da su nadogradjivani posebno
no nema to veze onako kazem al auto je super ;)
ima kod nas u gradu SL500 kabrio samo stariji... ja kakav zvuk ima :D

Taj sl je od Sulje...;))...ev slika..Kod njega je BRABUS SL500 ...i neki jeben auspuh koji je kostao oko 1000 e...zvuk prejeben..i ide prejebeno..

sorry na off-u
 
Super Moderator
mirzaa3 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
slazem se sa ovim gore oko xenona jer kolko znam nije se tad jos ugradjivao u auta
mozda i jest ali rijeto, al mislim da su nadogradjivani posebno
no nema to veze onako kazem al auto je super ;)
ima kod nas u gradu SL500 kabrio samo stariji... ja kakav zvuk ima :D

Taj sl je od Sulje...;))...ev slika..Kod njega je BRABUS SL500 ...i neki jeben auspuh koji je kostao oko 1000 e...zvuk prejeben..i ide prejebeno..

sorry na off-u


joj vjeruj ne znam kako se zove al znam ko je on ima i volva onog
samomi se ne svidjaju rorovi u njeg... meni bi bilo ljepsi da je full fabrika ;)
 
Član
Pa evo opet ista prica, ko god da je vlasnik svaka mu cast... ima fenomenalan auto... Video sam ga pre dve godine, tacnije, cuo sam ga i ogluveo sam, brutalan zvuk:cool:. Ali ovo nije Brabus. Moze da pise Brabus... . Brabus je bio nesto maksimalno ludo uradjeno, imali su svoje posebne masine i druge oznake, jako mala serija. Felge su bile posebno dizajnirane za SL-a, pomalo ruzna sa tri kraka. Ne znaci da mozda nema neke Brabusove delove, ali u poredjenju sa vanserijskim masinama koje se danas ugradjuju (6.3 6.5 7.3), ovo je samo "wannabe".
Znaci ovom logikom, ovi svi golfovi 5-ice TDI-evi, sa maskom i oznakom od GTI-a su sta? Pa i dalje su TDI...sigurno nisu GTI.

Ima u Sarajevu jedan CLK sa AMG oznakama i ima cak i AMG-ov spojler na zadnjem delu, a felge su mu original Brabus, i sta je taj auto, braemge ili amrbus :icon_question: ... Vozio se u Sarajevu jedan SL na kosovskim tablicama, ne znam kakve su price sve kruzile, te Carlsson te Brabus, auto je bio zapustena krdza sa Carlssonovim felgama, retko se vozio jer je bio neispravan.

Ne osporavam su beli i ovaj drugi super automobili, zaista, ne znam sta bih sve dao da imam ovo, ali ne moze se nesto tvrditi sto nije tako, pa ne zivimo u Namibiji.
 
Član
Extra sl sve mi se svidja osim ovog grill-a i okvirova za tablice...
Vozio sa ovaj auto prije par mjeseci auto je nenormalno kako ide...kad mu zadas kick down samo se raskrivi i urla što motor što iz auspuha...i ubrzava nevjerovatno...uzitak je bilo voziti mada je kratko trajalo...tako star auto a takav stroj nevjerovatno :cool::cool::cool:
 
Član
meni stari stalno govori da je mercedes auto a sve ostalo kolica,super je nek ti je sa srecom...:cool:
 
Član
Drug, imao sam priliku voziti skoro 10sl-ova, tri sam licno posjedovao, a nijedan nije imao nivelaciju, osim ovog, a xenoni su originalni koji su se ugrađivali od 1996 na to sam mislio, a u servisu mercedesovom smo po broju šasije ustanovili da je original AMG model
E treba mi jedna pomoc, imam zelju da svom ljubimcu ugradim LAMBO VRATA, ako ko zna ili moze to ovdje kod nas nek se javi...i ako ko ima kakvih dijelova bilo bi od pomoci...unaprijed hvala...pozz
 
600W12 Carlsson '92god , nemoguce to ne postoji.

1992. Carlsson je izbacio samo svoju verziju W201 , tek 1997. prva prerada R129 ( 7.4 V12 motor )

Dalje , originalni xenon farovi jako tesko , jer su se oni poceli ugradjivati u mercedes pojavom redizajna W202 , a to '97 , tako da su tvoji vjerovatno naknadno stavljeni.

Ali kako god , bijeli R129 je predobar i ne diraj ga , jedan od ljepsih sto sam vidio , postace klasik i uci ce u legendu def.

a to za lambo vrata. NEMOJ druze molim te , ostavi ga ovakvog , nekad ce vrijediti nenormalno mnogo. Nista ne diraj , kupi neko drugo auto i ugradjuj mu te zajebancije al ovog SL-a ne diraj ;)
 
Član
Covjece ako kad budes imo vremena da postavis citav vozni park one dzipove i zujalicu na 2 tocka.
 
Član
ljudi sve je prica pricom al sto ovaj merc ide sama pomisao na utiske s voznje i odmah me jeza fata i nakostrijesim se kao macka
 
Član
Naravno... Mercedes leti, to je neosporivo... 300 sa 186KS ide nemilosrdno a da ne spominjemo neki jaci motor kao ovaj, pa nije dzaba svojevremeno kostao 150.000.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top