predstavljanje

predstavljanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auuu...Jaran mi ima sl500...mislim 330 ks...V8 ali kod njega je brabus...


i farbaj ove plastike donje u boju auta..
 
Član
Dobro sve je OK... SL govori sam za sebe ... odlican auto, jedan od licnih favorita.. Ali zasto AMG?
Felge su AMGove, ostalo je originalno sa W129 serije pre facelifta 1996. godine.
 
Član
MERCEDES SL 500
Godina proizvodnje: 1993
Snaga u KW: 260
AMG 18" felge na gumama 245/35/18 naprijed i 285/40/18 nazad
AMG auspuh, zvuk brutalan, neopisiv...
AMG podvoz, auto je jastučar, sam se nivelise, dize i spusta, zavisno od terena
original AMG model, provjeren po broju šasije
XENON farovi originalni
unutrasnjost u mahagoniju, bijela koza, DVD sa 7" ekranom i jos mnogo toga...

A imam jos jednom 1992 godina 600W12 CARLSSON model, sa 512ks
 
Član
Hajde molim te predstavi tog Carlssona V12... Ne znam druze, nikada nisam cuo za varijantu sa toliko konja, pa cak ni za Carlssonovu preradu modela W140 iz 1992. godine.... ok voleo bih to da vidim kako izgleda, drago mi je da tako nesto postoji u BiH!
Skoro svaki SL ima nivelirung (imali su ga i stari kupei i karavani W123). Xenon u vreme kada je ovaj auto proizveden nije ugradjivan... nisam tacno ni siguran da je postojao... Kada AMG uradi auto, retko sta ostane netaknuto, kompletan enterijer zajedno sa motorom i podvozjem se prilagodjava, idu sasvim drugaciji branici i spojleri. AMG iz 1993. godine je imao dvodelne 17" felge sa dubokih hrom falcevima, ove kod tebe su sa S klase W220. Ne kazem da delovi na tvom autu nisu AMG, ali to je to, imas naknadno ugradjene originalne delove koji tvoj auto ne cine AMG-om. I da, AMG je samo preradjivao najjace modele u plaeti, tako da je to bio SL600 V12, opet jako ogranicene serije.
Ja na svom Mercedesu imam AMG felge 18"... Ali auto je i dalje 300SE.

Osim ovoga, auto ti je maksimalno prelep, zaljubljen sam u ovaj model pa cak i znam po serijskom broju da ti opisem ceo auto...
Molim te temoj da mi zameris na ovako opsirnom postu i na samom sadrzaju!
 
Super Moderator
slazem se sa ovim gore oko xenona jer kolko znam nije se tad jos ugradjivao u auta
mozda i jest ali rijeto, al mislim da su nadogradjivani posebno
no nema to veze onako kazem al auto je super ;)
ima kod nas u gradu SL500 kabrio samo stariji... ja kakav zvuk ima :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top