Predstavljanje Golfa mk6, 10.1 Sarajevo

Predstavljanje Golfa mk6, 10.1 Sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Danas je Golf mk6 predstavljen javnosti, pod sloganom "rodjen sa iskustvom", celnici ASA Auta su dovukli 10tak golfova 6ica koji su bili dostupni javnosti i mogli su se provozati i pogledati onak iznutra i s vana, kao sto znate pored toga odrzano je i predstavljane starijih generacija golfova (mk1 mk2 mk3 mk4 mk5) pod sloganom "ispratimo stare, docekajmo novu generaciju bla bla bla" :D
uglavnom da ne vazim
pogledajte slike..




pa onda malo sestrica :D


dramica :D


golf plus cross

meni se ovo auto jako svijelo, od designa, do palete motora, opreme, pravo porodicno auto..

gosti iz tz :)


pa onda jedna umjetnicka :D


..

 
joj bio sam na promociji golfa u domu maldih i djuro me svojim pjesmama istjerao van :(:(:(:( a golfovi su prejaki ja kad sam dosao bila je samo dvica i kec fkt su prejaki al kecina je strojjjjjjj bar meni hihihihiihh:):):):):)
 
Član
a jes i hladno u sarajevu danas ja bio oko 6 sati vrsio dostavu kolaca u Vatru smrzo se ko ckapi jedva 3 porcije cevapa pojeo na izlazu iz sarajeva tek nakon 3 porcije skuzio da nisu bas nesto ;)
a osobno mi nest i nije ovaj novi golf previse nekako neznam kako da opisem ko koliba izgleda
 
Legend
Schumacher je napisao(la):
joj bio sam na promociji golfa u domu maldih i djuro me svojim pjesmama istjerao van :(:(:(:( a golfovi su prejaki ja kad sam dosao bila je samo dvica i kec fkt su prejaki al kecina je strojjjjjjj bar meni hihihihiihh:):):):):)

slazem se da je kec bio prelijep, stvarno vidjeti auto staro 25+god (nisam siguran koje je godiste) BUKVALNO NOV, od unutrasnjosti, ma sve sve sve..
odlican auto
 
Član
Kec je predobro uradjen :cool:


I noketov autic je fin ;)


Malo Djure i atmosfere :icon_biggrin:




Slike nisu moje, slikao je rpm sa foruma...

Sestica prijatno iznenadjenje, malo smo ih vozali, no brzo se skuzi da je korektan autic. Ostavlja dojam "premium" auta, bolja je od 80% konkurenata, bar tako govori prvi dojam. Jako tiha i pri velikim brzinama, dosta udobna, super unutrasnjost - mnogo bolja od petice.
 
Legend
vidim po slikama bilo dobrih golfaca, imali ko sliku unutrasnjosti keca volio bi da vidim kako je uradjena posto nisam vidio uzivo keca
 
Sestica mi izgleda lijepo auto, moram priznati!!!

P.S. Ako je vlasnik ove crvene petice na forumu, zanima me da li ima problema sa policijom oko ove tablice male???
 
Član
Imao sam al obicno ove nashe seljacine koje nemaju sta nac pa onda peglaju za to:D Na granici nisam imao problema.. mislim nashoj.. Kao ni u Hrvatskoj, Sloveniji, Italiji..
 
Član
stefan je napisao(la):
vidim po slikama bilo dobrih golfaca, imali ko sliku unutrasnjosti keca volio bi da vidim kako je uradjena posto nisam vidio uzivo keca

Sumnjam da to neko ima, keca ja po danu nisam vidio tamo. Tek navecer, al tad su stakla vec bila zamagljena, pa bi kroz zatvorene prozore bez posebnog filtera na aparatu, tesko bilo uslikati unutrasnjost. No i unutrasnjost je predobro uradjena, crna kozna sjedista prosivena crvenim koncem, ostalo orginalno. Radjena je restauracija GTI-a, a ne tuning...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top