Predstavljanje Golfa mk6, 10.1 Sarajevo

Predstavljanje Golfa mk6, 10.1 Sarajevo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
na zalost nekako zaboravih na ovo sinoc
ali sudeci po slikma zajebao sam se sto ne dodzoh, a jos sam imao ulaznicu :icon_cry:
 
Sestica je sigurno dobro auto,ali tvrditi da je 80 posto ispred konkurenata je malo neozbiljno i smijesno,ali sigurno da je dobra to
ne sporim...
 
Djulba No 2 je napisao(la):
Sestica je sigurno dobro auto,ali tvrditi da je 80 posto ispred konkurenata je malo neozbiljno i smijesno,ali sigurno da je dobra to
ne sporim...

nije 80% ispred konkurenata, nego ispred 80% konkurenata :)
 
Član
fina sestica samo me zapade 1.4 benzin, a nas 500 kila unutra...
fina je prezentacija bila,samo nije bilo nikakvog reklamnog materijala...

bili smo mi do 19i30 na platou,pa smo krenuli put tuzle,jbga jutros moro za bech tak da nsiam mogo ostati duze
 
Član
svidja mi se VI-ca u svakom pogledu ali mk1 ima dusu i draz koju naredni a i buduci golfovi nece nikad imati
 
Član
Djulba No 2 je napisao(la):
Sestica je sigurno dobro auto,ali tvrditi da je 80 posto ispred konkurenata je malo neozbiljno i smijesno,ali sigurno da je dobra to
ne sporim...

Kako ti vec pojasnise, napisao sam da je bolja od 80% konkurenata. A provozao sam gotovo sve kompaktne modele sa naseg trzista, neke i u vise karoserijskih izvedbi i sa raznim motorima. To ne znaci da su svi ostali losi, rijec je o nekim sitnim stvarima, koje mnogo znace...

A osnovna sestica izadje malo preko 29.000 KM, sto je postena cijena.
 
koliko dodje nova šestica tdi sa full opremom nova dobio sam već ponudu zamjene da dadnem peticu i nadoplatim za 6 pa me zanima cjena nemogu nigdje nać a ovi mi nisu poslali ponudu samo zamjenu uz nadoplatu
 
Legend
dadao_style je napisao(la):
koliko dodje nova šestica tdi sa full opremom nova dobio sam već ponudu zamjene da dadnem peticu i nadoplatim za 6 pa me zanima cjena nemogu nigdje nać a ovi mi nisu poslali ponudu samo zamjenu uz nadoplatu

pa kontaj nekih 50tak milja od prilike..
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Kada ce se znati dobitnik nove sestice?

Zar ce ga biti uopste, gdje si to procitao :icon_question:

dadao_style idi kod najblizeg prodavaca VW-a i raspitaj se. Sestica 2.0 TDI sa pristojnom opremom dodje 35.000 KM bez PDV-a.
 
VR6Boki je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Kada ce se znati dobitnik nove sestice?

Zar ce ga biti uopste, gdje si to procitao :icon_question:

dadao_style idi kod najblizeg prodavaca VW-a i raspitaj se. Sestica 2.0 TDI sa pristojnom opremom dodje 35.000 KM bez PDV-a.

pa golfa mk5 sam uzeo novog nema ni 3000 km izašo me 40 milja kako je šestica 35 nemoguće
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Kada ce se znati dobitnik nove sestice?

Zar ce ga biti uopste, gdje si to procitao :icon_question:

dadao_style idi kod najblizeg prodavaca VW-a i raspitaj se. Sestica 2.0 TDI sa pristojnom opremom dodje 35.000 KM bez PDV-a.

neznam ja sam cuo tako,raja s posla rekose,moguce da je pogresan info
 
Legend
dadao_style je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Kada ce se znati dobitnik nove sestice?

Zar ce ga biti uopste, gdje si to procitao :icon_question:

dadao_style idi kod najblizeg prodavaca VW-a i raspitaj se. Sestica 2.0 TDI sa pristojnom opremom dodje 35.000 KM bez PDV-a.

pa golfa mk5 sam uzeo novog nema ni 3000 km izašo me 40 milja kako je šestica 35 nemoguće

Pa covjece pise ti ljepo BEZ PDV-a ;) znaci sa PDV izadje 40.950 plus metalik boja znaci negdje oko 42.000

Koliko je stara tvoja V mozes sam sebi izracunati procjenu. minus 20% ide za prvu godinu, svaka sljedeca je jos 10. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top