Poskupljuje gorivo u cijeloj BiH

Poskupljuje gorivo u cijeloj BiH

Član
Nema to nista sa drzavom imamo akcize najmanje u okruzenju, tj. drzava fiksno ucestvuje u cijeni...poskupljenje je uzrok pohlepe punmpadzija koji dizu cim dolar poskupi na svjetskom sirova a ne pojeftine kada padne cijena za 10 dolara...barel kad je pao na 80$ cijena je kad nas bila kao kad je bio 160$...koriste svi ovu krizu u arapskom svijetu...Ameri u Iraku barel placaju 1$ a vidi se koliko kosta na berzama sirova nafta...jasno je kako zasto i kome odgovaraju ove krize i vjestacko dizanje cijene...
 
Član
kod nas je ovde euro dizel 5 vec skoro mjesec dana po 2.45 do 2.48 kako na kojoj pumpi.mamu im *****,cijena ista kao u eu,a kvaliteta nema nigde,sipas euro 5 a pola auta u gradu vec na -15 mrzne. :icon_mad:
 
Član
i ovo sam govorio u onoj temi za bojkot,dvojici smeta,ostali ce plin,pjehe il psuju...tako da se nista ne moze uradit u smislu bojkota...sto se tice dizanja cijena,ja nisam vidio da je neko prestao vozat? znaci, ko mora,on ce vozat,pa da 10KM bude litar...nije kod nas problem sto je gorivo poskupilo,nego sto je zivotni standard takav da je sve teze sipat gorivo,jest,struju placat...
cijene su svugdje skocile,samo je lakse zivjet kad imas normalnu platu...kad imas platu uopste...
 
Daj ba ljudi sta vam je, predlazete demonstracije, paljenje rusenje, pa palilo se rusilo se i sta smo dobili, opet sve jadni narod plati, sve preko grbace jadnog naroda! Krivi te ,nase gu*onje na vlasti, jest u pravu ste imaju velike plate, zive normalnim zivotom, ali ne mogu oni ovo nista promjeniti, bolan ne mogu prnut, ne mogu zrak uda'nut dok im Amer to ne dopusti! Kolonizacija Amerike je davno pocela samo sto to malo ko vidi! Pa sta mislite zasto oni guraju nos u Irak, Libiju i slicne zemlje, jest sigurno izigravaju mirotvorce, nafta tu igra glavnu ulogu! Pa velike naftne industrije su bile duzne milijarde Gadafiju i Libiji, i sta sad, dug otpisan!:lol: Glupo je zalaziti u politiku, nije ni mjesto ni vrijeme!

Nema svijet vremena za bojkote i demonstracije, ljudi gledaju kako da obuku i prehrane potomstvo! Da bog da se vise para ulaze u industriju radna mjesta, ali dzabe i to, kad industrija u svijetu staje! I opet sve je to vjestacki nastalo! Radi se namjerno da bi se manji i slabiji potopili, ugusili, a najjaci isplivali! Pa ce onda sve da se vrati u normalu, ali vjerovatno ce biti kasno za neke! I ulazak u EU, jest da smo daleko daleko od toga, ali to ce nam samo pogorsati situaciju, postacemo nesvjesno robovi EU i Amerike!

A nema sta gorivo je i do sad poskupljivalo, nekad kad se govorilo "uuu 2.00KM" bice, svi govorili, nema vise voznje, vozanja, vako nako, a sve po istom, svi kupuju auta, voze se! Tako ce biti!
 
Član
jedino dobro sto ova poskupljenja nose sa sobom jeste to da ce biti manje guzve na cestama:icon_rolleyes:
 
Član
edoze je napisao(la):
i ovo sam govorio u onoj temi za bojkot,dvojici smeta,ostali ce plin,pjehe il psuju...tako da se nista ne moze uradit u smislu bojkota...sto se tice dizanja cijena,ja nisam vidio da je neko prestao vozat? znaci, ko mora,on ce vozat,pa da 10KM bude litar...nije kod nas problem sto je gorivo poskupilo,nego sto je zivotni standard takav da je sve teze sipat gorivo,jest,struju placat...
cijene su svugdje skocile,samo je lakse zivjet kad imas normalnu platu...kad imas platu uopste...

Edo druze,ja kao sto sam i rekao moje auto do daljnjeg stoji dok god ne skupim lovu za ugradnju plina,ali ako bi se vec organizovali neki protesti i slicno drage volje bi se odazvao ;)
 
Top