Poskupljuje gorivo u cijeloj BiH

Poskupljuje gorivo u cijeloj BiH

ne zalim sebe samog a kamoli nekog drugog,treba nam naplatit sto disemo kad smo neobrazovana nacija :icon_mad:
 

rs6

Član
nisam uspio nac' taj clanak na bhportal....
ali pise da je samo u RS-u poskupljenje od danas .....
 
Administrator
vw_damir je napisao(la):
Ma boli me ku*ac nek bude i 10Km litar goriva, drzava nas je*e u zdrav mozak, sve zivo poskupljuje, sve vise siromasnih, nezaposlenih, a mi i dalje sjedimo i drkamo ku*ac. Treba se ugledat na grke, rumune, njemce pa i srbe do prije par godina kad su haos po beogradu pravili.

treba im izlupati sve institucije pa ce se zapitati, gdje ovo vodi.
narod zadnjim sljamom od politike zavadili na sve 3 strane i povukli se u kancelarije, vina se ispijaju, nova auta vozaju, kurave karaju, a narod ko je*e.

sami smo krivi;)

to je to:icon_biggrin:
 
Početnik
rs6 je napisao(la):
nisam uspio nac' taj clanak na bhportal....
ali pise da je samo u RS-u poskupljenje od danas .....

Ma i kad u Bangladesu najave poskupljenje, poskupi i kod nas u federaciji, nema to veze :D
 
Član
'bem ti državu. Ovo poređenje sa drugim zemljama je kao opravdanje, pa je onda to uredu, mamicu im lopovsku. :icon_mad:
 
Član
U nas su sve namirnice i cijene naftnih derivata iste kao i U Hrvatskoj. A u nas prosječne plate 4-5 puta manje. Dobro pa mi preživljavamo ikako. I kaže otišo čistit govna po Njemačkoj :icon_mad:
 
Član
Definitivno auto stoji do daljnjeg i nakon proljeca,sve dok se ne skupi za ugradnju plin,j**es ti ovo sve 2.40 95-ica,plin ugradit i to je to ;)
 
Početnik
Chuza je napisao(la):
Definitivno auto stoji do daljnjeg i nakon proljeca,sve dok se ne skupi za ugradnju plin,j**es ti ovo sve 2.40 95-ica,plin ugradit i to je to ;)

Tipicni bosnjo, poskupi meso, nema veze, ima hljeba ;)
 
Član
Oggy je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Definitivno auto stoji do daljnjeg i nakon proljeca,sve dok se ne skupi za ugradnju plin,j**es ti ovo sve 2.40 95-ica,plin ugradit i to je to ;)

Tipicni bosnjo, poskupi meso, nema veze, ima hljeba ;)

Jbg stari,ja kontam malo vise putovati ove godine obici dosta raje po nasoj divnoj ex-yu,a sa ovom cijenom benzina mi je to tesko izvodljivo,pa ti misli kako oces ;)
 
Član
heeh...stvarno su bezobrazni...hahha...odavno u nas 2.40 95-tica....jbg...zato cenera plina 1.20 KM....jebaji ga...hehehe;)
 
Početnik
eto ti naseg mentaliteta:

"ma sta ces, skupo jest, a sad ce jos poskupit, al svugdje je skupo, sta ces..ima plina, ako i to poskupi, moze se i pjeske, sta fali, nisam jedini...i hljeb poskupio, ma nema veze, sta ces, Boze, manje cu jest, kako svima, tako i meni..."
 
Član
ihh ja kontam poskupilo kad ono 2.40, tako je odavno kod nas....:cool:
mogu kako hoce, ali nece dokle hoce...doci ce i nasih 5 minuta :D
kupit cu bicikl, zdravo a ne trosi, a vozi :cool:


nismo mi taj mentalitet koji bi se pobunio i nesto promjenio, mi lako picke dajemo, pa nek jebu... :)
 
Početnik
AnDel je napisao(la):
ihh ja kontam poskupilo kad ono 2.40, tako je odavno kod nas....:cool:
mogu kako hoce, ali nece dokle hoce...doci ce i nasih 5 minuta :D
kupit cu bicikl, zdravo a ne trosi, a vozi :cool:


nismo mi taj mentalitet koji bi se pobunio i nesto promjenio, mi lako picke dajemo, pa nek je*u... :)

To stoji,ali bojim se da ce biti prekasno ako vec nije kad se dodje do tih 5 minuta,jer ljudi budimo relalni,ove drzave u skorijoj buducnosti ove drzave nece biti.
 
Top