Posao u Ferrari World!!

Posao u Ferrari World!!

SeEn_BoSs je napisao(la):
ZzzzZZzZZZZZZzz , ovo neka prica za sebe prije nego zaspis hehhehehe ...................

e bas tako djeluje ... prijavis se pozovu te i dodjes tamo i radis na bausteli :lol: ferari wangle,i mistrije :lol:
 
MrShadow je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Drugo je ovaj oglas za posao na posao.ba portalu, sjecam se prije nekih 10 mjeseci da sam ga vidio!

Ma nece ni oni zaposliti svakoga, moras ispunjavati uslove, i ne vjerujem da su niski.

Datum objave: 20.01.2011 !

Kakve uslove, pa ne treba ti fakultet da prodajes ulaznice il sta vec..
Jedini uslov je prosjecan engleski i uz malo srece opleti..

Da nisam na faksu, ja bih se sad prijavio za ovo..

Mozda obnavljaju, znam prije desetak mjeseci da sam gledao oglase na posao.ba i bilo je par oglasa za posao u Ferrari-u u Dubaiu. I opet ponavljam, ides najvjerovatnije raditi kao trgovac, i kao takav ne ides prodavati neku tamo ha-fu marku.
 
Eh ovako,
aplicirao sam bas prekjuce i danas mi je stigla forma koju moram da popunim i posaljem na employment power site.
U sustini primaju na stotine ljudi jer toliko ima otvorenih pozicija. Pozicije su razne. Od konobara preko medical staff-a (koji dobijaju 2500-3000$)
U sutini je vecina poslova prosjecno placena oko 500 dolara (+hrana, smjestaj) s tim sto vecina tih pozicija dolazi u direktan kontakt sa musterijama sto znaci da se otprilike jos toliko dobije od baksisa, tips-a.
Sto se tice pozicija, u svakoj oblasti se moze napredovati (vecinom) u zavisnosti od poznavanja engleskog jezika.
Onaj koji govori tecno engleski, ne bi trebao imati probleme sa napredovanjem, pogotovo u Emiratima, i naravno uz sopstveno zalaganje.
Troskovi puta su o njihovom trosku, tako da ko ima viska vremena, a nista pametnije za raditi ovdje, neka se prijaavi. Do 17. februara se mora poslati potpuna aplikacija...( dva popunjena formulara koje vam posalju sa sajta EP, kopija validnog pasosa, CV na engleskom i jos nekih slika odredjenog formata)

Ja licno zelim da odem odavde malo, bar da steknem neko iskustvo, a ako to bude donijelo koju paru, bice to veliki plus.

Ako ima neko drugacije informacije, volio bih da ih iznese.

23. februara je razgovor u Sarajevu

Srecno!
 
Član
taj oglas je meni stigao preko posao.ba prije nekih 2 godine...

ne znam da je iko otisao tamo...

e sad jesu oni zakasnili sa gradjevnskim radovima pa nije ni otvoren, ne bih znao reci..
 
Početnik
ja bi ipak savjetovao da googlate i raspitate se bilo kako preko interneta oko toga, da vidite hocete li saznati ista vise oko toga.. u ovakvim slucajevima informacije nisu na odmet
 
Član
http://www.ferrariworldabudhabi.com/

evo vam link tog parka :D

ja sam se licno prijavio pa cemo da vidimo sta ce da bude :D

Malo promjene u zivotu nije na odmet :D
 
Član
Izvinjavam se administratorima sto dizem staru temu, ali me zanima da li neko zna nesto vise o ovome, ili nekoga da je isao raditi, kakva su iskustva i sl?
 
Član
semma je napisao(la):
Izvinjavam se administratorima sto dizem staru temu, ali me zanima da li neko zna nesto vise o ovome, ili nekoga da je isao raditi, kakva su iskustva i sl?

isao ja sa jos jednim drugom na razgovor ma mutavci mrtvi. Peres sudje za 450$ 1300$ menadjeru plata . Ja aplicirao na funkciju direktora (salim se) zelio da budem menadjer jer sam kontao da je plata 5000$ kaze ova meni glupaca na engleskom pa eto plata je 1300$ sa mogucnoscu napretka. Rekoh jesi ti luda da me jbt tamo za te pare ,a to mogu i ovdje zaraditi. Uglavnom malo placaju ,a previse traze. Moras ti tamo od necega da zivis , da jedes , da pijes. Tako da bi se vamo vjerovatno opet bez marke vratio ali ako nista vidio bi svjeta malo.
 
prijatelj mi je otisao u taj ferrari centar. dobio od njih smjestaj, trojica ih zajedno zive u povelikom stanu, prevoz do radnog mjesta ferrari organizuje, od njih dobijes radnu uniformu na koristenje, tako da nemas ni tih troskova. on radi kao fotograf. potpises ugovor na 6 mjeseci prvo, pa kako se pokazes u tom periodu. vala za platu ne znam kolika je, ali po nacinu na koji zivi vec 2 mjeseca kako je ovdje, moglo bi se reci da je dobra plata :D :D
ako te sta zanima konkretnije, reci.
 
Član
serialgf je napisao(la):
semma je napisao(la):
Izvinjavam se administratorima sto dizem staru temu, ali me zanima da li neko zna nesto vise o ovome, ili nekoga da je isao raditi, kakva su iskustva i sl?

isao ja sa jos jednim drugom na razgovor ma mutavci mrtvi. Peres sudje za 450$ 1300$ menadjeru plata . Ja aplicirao na funkciju direktora (salim se) zelio da budem menadjer jer sam kontao da je plata 5000$ kaze ova meni glupaca na engleskom pa eto plata je 1300$ sa mogucnoscu napretka. Rekoh jesi ti luda da me jbt tamo za te pare ,a to mogu i ovdje zaraditi. Uglavnom malo placaju ,a previse traze. Moras ti tamo od necega da zivis , da jedes , da pijes. Tako da bi se vamo vjerovatno opet bez marke vratio ali ako nista vidio bi svjeta malo.

Ma to mi je i bilo u planu, otici sad preko raspusta..Ja sam aplicirao za posao medicinskog radnika, a kako gledam njima su bas dobre plate, pa me zanima ima li ko da je isao da ne odem u roblje :D:D
 
Član
neces 100% otici u roblje mozda ti izvade vremenom 1 bubreg ali ces ostati ziv 100%

salu na stranu od njih ti je obezbjedjen smjestaj u sklopu ferrari worlda tako da ne trebas nigdje putovati evo gdje se zivi iza ferrari worlda u ovim barakama
The-Ferrari-World-Sky-Landscape-Architecture-Design.jpg


kazu da je hrana odvratna i da kupuju sami sebi i prave tamo jer se njihovo ne moze jesti.Otidji pa vidi kako ce ti biti ii nek ti je sa srecom :D
 
Član
Ljudi razmislite da li se isplati ici za nekih 500-1000 dolara. Moje misljenje da je to smijesna plata s obzirom gdje radis i koliko si daleko od kuce. Razumijem da ni ovdje nema posla i sve to ali opet ici raditi skoro dzaba ni to mi nije neko rjesenje.
 
Član
Death_beat je napisao(la):
prijatelj mi je otisao u taj ferrari centar. dobio od njih smjestaj, trojica ih zajedno zive u povelikom stanu, prevoz do radnog mjesta ferrari organizuje, od njih dobijes radnu uniformu na koristenje, tako da nemas ni tih troskova. on radi kao fotograf. potpises ugovor na 6 mjeseci prvo, pa kako se pokazes u tom periodu. vala za platu ne znam kolika je, ali po nacinu na koji zivi vec 2 mjeseca kako je ovdje, moglo bi se reci da je dobra plata :D :D
ako te sta zanima konkretnije, reci.

Znaci on je tamo duze vec??Ma zanima me sve uopsteno, kakvi su uslovi, a i plata naravno, vidim da je u pocetku mala ali me zanima raste li sta kasnije..
 
Top