Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Ponovo Golf,GTI-TDI KUPLjENE BBS RS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dzinn nisam ja zaintresovan za te tapacirunge sada,posto sam ove sredio i prednje i zadnje.

puki bice slika cim stignu rubovi i cepovi ;)
 
ofarbani su sredisnji dijelovi BBS-ca,nisam bas zadovoljan,uzivo je losije :icon_eek:
ali ja sam kriv,nisam ih pjeskario
dscf1644ht.jpg

dscf1638wg.jpg

dscf1639p.jpg

dscf1643i.jpg
 
Član
Vidi se da je lose, po unutrasnjosti krakova nije ravno sve, vide se nabori i kao neke mrve ispod boje... Hoces opet nanovo lakirat ?
 
Član
a nisi ih najbolje pripremio....a i malo je teško ovakve felge pripremit......meni se isto dogodilo na 2 mjesta ,isto u unutrašnjosti kraka....nisam dobro pripremio i tako mi ostalo identično kao u tebe....ja svoje nisam ponovno bojio...kontam neka ih bar 1 ili 2 sezone,pa ću ih ponovno raditi
 
Lose...nemas potrebe za pjeskarenjem,samo ih dobro izbrusi,i prije farbanja ocisti antisilikatom...i ovaj dio gdje sjeda rub nesmijes farbati jer tu ide diht masa...
 
Član
Ovakav tip felge je jako teško pripremiti za farbanje da se to odradi kvalitetno i izgleda fino. Ko je probao, zna o čemu pričam.
 
dzinn16v je napisao(la):
Lose...nemas potrebe za pjeskarenjem,samo ih dobro izbrusi,i prije farbanja ocisti antisilikatom...i ovaj dio gdje sjeda rub nesmijes farbati jer tu ide diht masa...
pa ako budem opet radio moracu ispjeskariti,a ne smeta sto je ofarban ovaj dio gdje dolazi rub,sad je glatko bolje ce dihtovati ;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Ovakav tip felge je jako teško pripremiti za farbanje da se to odradi kvalitetno i izgleda fino. Ko je probao, zna o čemu pričam.

potisujem!!! u mene su jubi felge,znači ovi ''krakovi'' su još malo širi od ovih ovdje....ali sam se napatio dok sam ih pripremio i opet mi je na 2 mjesta unutar kraka ostalo ovako kao u njega na više mjesta.....
 
Bas zato sto je glatko nece dobro dihtovat....izbrusi taj dosljed grubim papirom da bude cisti aluminijum pa tek onda sastavljaj...vjeruj mi...
Jbg moras se malo potruditi oko pripreme...ali zato je rezultat odlican kad se lijepo ofarbaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top