Pomozimo momcima!

Pomozimo momcima!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto triza reci,posto su srajalije odradili svoje ajmo sad i tuzla i okolica ( tu i ja spadam).

Eto ja trebam biti u tz sutra i prekosutra pa faya,samire,dejo,triza i ostali mogli smo ubaciti sta u "kosaricu".

I svidja mi se ideja skroz,cesto cujem kako neki moto klub tako skupi love i dodijeljuje u hamanitarne svrhe,trebamo se i mi na njih ugledat po tom pitanju.
 
Član
Dajte Tuzlaci i okolica nesto ba konkretno:icon_question:

Ko sada skuplja pare Deyo ili lov2xlr8:icon_question:

napisite lijepo ko skuplja pare i ako ima neki kontakt borj da se moze nazvati da mu se daju pare;)

I kako deyo spomenu koliko god da se skupi nama je to istnica a momcima ce to mnogo znaciti...
 
Član
hocemol ovako?
da se nadjemo danas u ponedeljak u 19h svi negdje na nekom parkingu,ko moze doci pa da skupimo para koliko ko moze,i onda recimo u srijedu mozemo otici do momaka i uruciti skupljena sredstva.
evo ja mogu sa svojim autom ici do bratunca,ako bi nas islo cetvero mogu uzeti dzip pa da kupimo koju vrecu zita da se imaju zivotinje s cim hraniti.
ali ja bi tek mogao u srijedu da idem do bratunca.u utorak me 99% nema u tuzli
 
Evo kako ja stojim.Ja sutra u 11 stizem u tz,ispit mi u pola 1,poslije sam slobodan cijeli dan,u utorak opet neki ispit (neam pojma kad:D) i mogu ostati u tz do jeno 4,5.Eh eto!

Dakle mozemo se skupiti faya,samir i ja pa doci na taj parking oko 19.Fine with me!;)
 
Član
posto idem spavati za 10 min,predlazem parking kod filozofskog fakulteta u 19h,de nek neko od školaraca ponese hartiju i olovku i kovertu,da fino to uradimo.
ako bude kakvih promjena plana moze sms obavijest na tel 061 734 634
pozz i laka noc
 
N

nenad

Pa gdje su ti TUZLACI? Samo se lov2xlr8 i ja pojavili, cccc, sramota.
 
N

nenad

Deyo je napisao(la):
:icon_confused: bio na ispitu do 19h... ja ću se naći sa lov2xlr8 da mu dam majicu, pa ću dati... lov, daj mi broj mob.

Nisam mu ni ja dao pare vec smo dogovorili da se otvori nova da dogovorimo novi termin, sutra ili kad vec ostali mogu.
 
Član
aj deyo napravi novi topic,stavi ga u prvi red gore,skupljanje pomoci za momke u bratuncu i to je to,stavi poll u koliko sati da se nadjemo,dan moze srijeda cetvrtak petak subota,meni svejedno,ili sto bi švaba reko egal.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top