Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit bank 45398551000

Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna UniCredit Bank 45398551000

Naravno,hvala Bogu pa ima dobri ljudi;)
 

LSD

Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

samo da se javim da nisam zaboravio na ovo ali nisam jos uplatio...cio dan se radilo...do malo prije
 
Član
RE: Pomoc Porodici Halilovic-Broj ziro racuna Raiffeisen bank 4255 0310 0105 9913

Evo jedna obavijest ,zamolit cu vas da uplacujete na drugi broj racuna
45398551000


U pitanju je UniCredit banka! Promjena broja racuna je izvrsena iz razloga sto preko ovog racuna dobijam sms poruke o transakcijama pa cu tako imati bolji uvid o stanju uplata. Sutra cu podici novac koji je uplacen na prethodni racun i uplatit cu na ovaj :) Izvinite na korekciji
 
Član
i ja sam juce bio u raiffeisen banci i uplatio nista puno sitno je ali eto nadam se da ce pomoci.
 
uplaceno danas oko 13:00h po lokalnom vremenu :lol: u UniCredit banci. valjda je stiglo. samo da budem siguran da nisu u banci sta pogresno napisali, jer ovde na racunu pise da je racun na ime M.A. , jel to to ??
 
Član
octavian je napisao(la):
uplaceno danas oko 13:00h po lokalnom vremenu :lol: u UniCredit banci. valjda je stiglo. samo da budem siguran da nisu u banci sta pogresno napisali, jer ovde na racunu pise da je racun na ime M.A. , jel to to ??

Da to je to :):):)
 
Član
Danas kada sam prebacivao novac s kartice vidjeo sam koliko su ljudi ne zainteresovan cast izuzetcima,dsjte ljudi ne znaci vam marka nista a nekome ce da puno pomogne:icon_confused:
 
Član
Ma ja kazem koliko toliko sto bi rekao nas narod "zauhar je i toliko",ali je sramotno da nas ovoliko ne mozemo skupiti solidnu sumu novca,nemojte misliti,ako da niste jednini koji nisu uplatili i mislili haj moja marka kao da je nisam uplatio...Ne gledajte nista ostalo mislite samo kako ste vi svoju dusu smirili spoznajom da se pomogli pa koliko toliko i svako od nas da tako pomisli i eto ga ;):icon_wink:;)
 
ovo je kod nas po obicaju, svi jaki na rijecima ali na dijelima...... maca pojela

a mogli bi se koji od partnera sajta javiti i izdvojiti sta, da barem bilo sta se skupi......

A vi ostali, sta vam znaci 2KM, sok ili kafa koju ce te preskociti, a tamo bi ste mogli obrok nekome dati sto ce te se te kaffe odreci jedne, nista ne gubite, a mnogo dajete ;)
 
Ja sam i sad raspolozen da im odvucem sto se skupi....ja imam i previse odjece koju ne nosim,pa bi im spakovao 2-3 vrece,kupio neke osnovne namjernice i to sve odvukao.A neda mi se po bankama hodati...
 
Top