Pomoć i pitanja u vezi sa kupovinom prvog automobila

Pomoć i pitanja u vezi sa kupovinom prvog automobila

Član
Nisam cito sve od pocetka mrsko mi jbg....Uglavnom moj ti je savjet ako neces u govna da se uvalis da gledas od koga ces auto kupit, dzabe ti mi ovdje tupimo uzmi to sa tim motorom ako ti njega kupis od nekog govneta koji ga je usminko...Najbolje ti je kupit vozilo od nekog koga dobro poznajes naravno ako je taj saglasan sa prodajom il da uzmes od nekog manjeg prodavca koji ima par auta na lageru..Normalno provjeris i od jednog i od drugog vozila, ugovorite neke stvari ako je potrebno plati nek advokat sastavi ugovor o garanciji da ne bude sutra jesam reko nisam reko i sl.......
Ja sam zadovoljan sa prodavcom od koga sam kupio vozilo i toplo bi ga svakom preporucio, covjek ima uvjek par komada vozila i znas sta kupujes nikad mu vozila ne stoje dugo na lageru a pojedini u njegovom okruzenju imaju po 20-30 vozila koja prodaju po godinu dana i niko nece da ih kupi bez obzira sto su tu negdje sa cjenom..

Sto se tice auta u uzem izboru ako se ne varam naveo si G5 Peugeot 308 i Megana..Moj ti je savjet Peugeot 308, Renoi su premekana auta za nase uslove voznje plus im cjena naglo pada, Golf je Golf osim motora nista drugo i nema za sta bi se covjek mogao uhvatit i rec e to mi se svidja, koda je sikirom otesan a o volano od fapa necu ni govorit....308 je super auto, lijepog i atraktivnog izgeda neces pozalit sekunde provedene u njemu....Sto se motora tice benzinjare su razvijene u saradnji sa BMW, dizeli u saradnji sa Fordom tako da to nisu neki eksperimentalni no name motori... U svakom slucaju izbor je na tebi i sretno u kupovini :D
 
Top