Pomoc!!! Ebay.de Kupovina Artikla

Pomoc!!! Ebay.de Kupovina Artikla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Joj kakvo plaćanje pobogu ko da je to neki problem!Neće čovjek da šalje nikako nigdje!
Ev ovako-odgovorio mi je ovaj na poruku samo iskreno ja ga nisam skontala tačno šta hoće da kaže :icon_rolleyes: Ako sam ja shvatila dobro nešto ne isključuje mogućnost slanja ali treba vremena d aprovjeri kako to ide i koolike su cijene
 
Član
Super slao bi znaci, a jesi ga pital jel bi prodao samo lip ili za komplet? I koja je cijena komplet branika, ako lip nece sam, te da branik ne precijeni, jer je los, puknut, i prepravljan...
 
nadji na ebayu da salje u austriju...ako je sam lip znaci da mogu rastavit i ubacit u gepek da me ne j*u puno na carini ja ti to donesem...primim ja na svoju adresu...mjesecno dolazim u tuzlu pa dogovorimo dalje...meni das kolko das...et posteno?
 
Cijena je za kolko se dobije :) možda i onako, 1€ nije bilo ponuda svakako :)
A ne znam šta je za to slanje stvarno nije mi jasno čovjek odgovorio nikako...
 
Član
Super, thx to tito, pa evo đavolice najbolje bi bilo ako bi pristao da salje za austriju, jer mu je to blizu, a ja i titio bi kasnije dogovarali oko preuzimanja lipa...
 
A vidi...ako ima neko ko bolje zna njemački da prevede mail ja mogu kopirati ovdje šta je odgovorio jer nisam sigurna da li sam ga ja dobro razumjela pa nisam više odgovarala...J znam djelimično šta je htio reći a za ostalo je tu google translate :) koji kako znamo nije pretjerano pouzdan :D
 
Član
Ae copy paste poruke, ovdje, ako ne odgovri tko sa foruma, evo friend iz svice na msn-u, on ce mi reci...
 
Hallo,ich suche zur Zeit noch eine möglichkeit das Paket kostengünstig zu versenden,da ich schon sehr viele Anfragen bezüglich Versand der Stóßstange habe.
 
Član
djavolica je napisao(la):
Hallo,ich suche zur Zeit noch eine möglichkeit das Paket kostengünstig zu versenden,da ich schon sehr viele Anfragen bezüglich Versand der Stóßstange habe.
Zdravo trenutno trazim mogucnost da mogu paket jeftino poslat, posto imam puno dijelova.
Stoßstange neznam na nas
to je nesto za auto...

A odgovor na njegov odgovor je:
Uredu, mozete li mi reci, dali biste mogli poslati ovaj dio na adresu u Austriji , jer vam je lakse slati u zemlje EU, i da li postoji mogucnost kupovine samog Lip-a, ili samo u kompletu? Hvala unaprijed na odgovoru.

Na njemackom:
Ist in Ordnung. Können Sie mir bitte sagen ob Sie das Teil auch auf eine Adresse in Österreich schicken können, wenn Sie schon nicht außerhalb der EU zuschicken Kann man es auch einzeln kaufen oder im ganzen Danke im vorraus für Ihre Antwort

Sorry đavolice sto te zamaram, al cesh ti morat poslat ovaj odgovor :)
 
Da ti napišem samo odgovor i pitaj prijatelja šta je htio reći sa ovim zadnjim jer mu ja ne znam također odgovoriti šta znači :D
Hallo, ein Versand nach Östereich ist leider nicht möglich, da die Paketmaße leider das Maximum überschreiten.
Darf ich fragen was sie unter einzeld oder im Ganzen verstehen?
Uglavnom ne može poslati u Austriju jer veličina praketa prelazi najveću dozvoljenu
 
Član
sa zadnjim je htio reci,sta mislis pod pojedinim i cijelim,dakle pitajte ga da li ce poslati samo donji lip,mad asumnjam
 
I ja isto sumnjam, drugo da je to nova stvar mada i tada teško...ništa u svakom slučaju kaže da ne može poslati za Austriju koliko sam ja shvatila?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top