Pomoc!!! Ebay.de Kupovina Artikla

Pomoc!!! Ebay.de Kupovina Artikla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tito_i_partija je napisao(la):
tebi treba samo lip? da ti aj to probam nabavit...ovaj ne salje a plus i na lipu fali ovaj dio sa strane lijeve cini mi se da je napiso i plus sto ej jedan od ovih "usisnika" na lipu razrezan...puko...

http://cgi.ebay.de/Opel-Astra-GSI-16V-Stossstange-Front-vorne-rot-top_W0QQitemZ330401014884QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item4ced6f6464

jel to ovakav lip isti...neznam jel ima vise modela Lipova...
Da prijatelju mene zanima lip, al bi kupio i komplet branik ako vec nece prodat lip sam, al eto... A ako ga ti mozes gdje zbavit, u znak zahvalnosti bi ti bio crnogorski kum :D Heheh... :D

@Djavolica... Heh pa nebih ja gledao ove sto oznace da ne salju da ima jos koji oglas osim ovog, to je jedini oglas na ebay.de za lip, a na ebay.com nema ni jedan.... :(
 
Član
Drug ja sam pregledo i njemački i britanski i francuski i američki ebay i takve veće stvari što ti hoćeš ne šalju u BIH, bar koliko sam ja pregledo, il šalju u svoju zemlju il u EU, nikako u BIH, a i da šalju izašlo bi te skroz masno, tek kad vidiš sve uplatnice skontaš šta moraš platit, plus država što hapa...
 
Joj šta vam je šalju normalno samo je pitanje kolko je ko spreman platiti!Šalje čovjek i branik kompletan sa lipom,mrežicama, lajsnama i svim ostalim, sasvim normalno samo što je velik shipping naravno a lipova što se tiče ja već naručivala par puta al su ovo za gepek koji su kraći od ovog na branik što ide i iz tog razloga bi za njega vjerovatno i bilo teže naći neki povoljan shipping zato što je to tanko ali zauzima velik prostor svojom dužinom
 
Član
Ma nije on velik on se sastavlja iz 3 dijela, tako da nebi zauzimao prosotara, vec je stvar dal bi lik prodao bez branika sam lip, te se zezao oko te dostave i slicno :S
 
Ne znam da li je ovo na slici taj lip što tražiš ali odvojeno izgleda nema da se kupi, jedino ovako se branikom a za slanje se može pitati da li bi bilo moguće da pošalje i koliko bi koštalo...
http://cgi.ebay.de/Stossstange-vorne-Opel-Astra-F-Gsi-91-94-Neuware_W0QQitemZ330397798713QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item4ced3e5139
 
Član
Ne, Ne ovo je branik bez lipa i cijena mu je 137€.... Lip dode dolje na dnu....
bild-62719.gif

Nezz jel ima sta u CH imam tamo prijatelja, rekao sam im vec da pogledaju, al da je naci na netu pa bi lakse bilo da im bacim link, da pregovaraju...
 
A ne znam, pod svim opcijama za pretragu kojih sam se mogla sjetiti nisam ništa našla...eh sad pošto sam tražila na njemačkom izbacuje mi rezultate sa svakog Ebaya na kojem je naslov na njemačkom...teško onda da ima gdje posebno to da se kupi.Na američkom nema nikako, probala i sa Opelom i Vauxhall-om da ukucam al ista stvar...slabo skroz rezultata za bilo šta za njih...
 
Član
Yap i ja kao sto rekoh, na jedini na koji sam naletio je onaj sa prve stranice, i na kraju bed lik ne salje.... Hebem ti srecu!
 
Za to ti je jedini lijek češće to potražiti da li će se slučajno gdje pojaviti...i ja sma tako neke stvari tražila i našla stvarno...rijetko ih bude al nekad se naiđe i na to :icon_smile:
 
Član
A nish budem jos cekao, i cekao, i cekao necu li biti te srece da ga do proljeca imam na autu... Svejedno thx za trud ;)
 
Poslala sam tom pitanje da li je ikako moguće da pošalje negdje pa ćemo vidjeti da li će šta promijeniti mišljenje :)
 
Član
buraz ja sam kupio preko ebay.de klipnjace 4 kom za sesnesku nemoras preko kartice ici odes u svoju banku i trazis (uplatnicu za uplate u inostranstvo.nadjes nekoga ko prica schvabski i da ti on kontaktira sa tim svabom sa ebaya preko emajla ili direkt tel imas ostavljen u oglasu sto posto.Nije skupo telom zvati sasa.taj svabo ti ostavi svoje podatke,svoj konto,ziro racun i sve ostale gluposti,i ti to sve fino popunis na datu uplatnicu,i uplatis kes u banci za taj dio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top