Pomoc!!! Ebay.de Kupovina Artikla

Pomoc!!! Ebay.de Kupovina Artikla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ekipa vidim da ima tema ispod vezana za amazon, pa evo da pitam one koji su kupovali preko ebay-a, kako i sta je potrebno itd... Evo ja sam se pokusao regati, al mi ni jedan broj od kartica ne priznaje ni PBZ bank, a ni Hypo nezz u cemu je bed, no dobro... Dakle ako ima tko da je kupovao vec neke stvari od privatni korisnika, da malo pojasni proceduru i slicno, i ako bi imao tko volju da kupi artikal za mene, dogovori to sa prodavacem, jer mi je njeamcki u banani totalno, ja mu uplatim novac za troskove dostave i za dio, na racun koji mi da.... Ukratko dio nema cijenu, na aukciji je, i taj netko tko bi pristao da mi pomogne pri kupovini ovoga bi morao ajmo reci kontaktirati prodavaca i pitati ga koja je cijena za prodaju, ili se mora cekati da istekne akcija, jer vidim nema nikakvi ponuda.
Artikal je ovaj
http://cgi.ebay.de/Astra-F-GSI-Frontstossstange-incl-Nebler-und-Lippe_W0QQitemZ270522555990QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item3efc669e56

Dakle mene zanima lip sa ove karambolke, al posto vjerujem da prodavac nebi prodao samo lip, kupio bi komplet branik, ako bi bila neka razumna cijena+ troskovi dostave i slicno...
 
Jel imaš na pozadini kartice ona 3 broja u kvadratiću koji ti trebaju za potvrdu na Paypalu?
edit:eek:vaj ti je naznačio da ne šalje nigdje nego da samo možeš doći sam po artikal :icon_smile:
nadam se da sam pomogla šta :)
 
Član
Volio bih da mi nisi odgovarala, :(... Hvala ti za info...
:icon_cry: Znaci nista ni od ovog jedinog sa ebay-a... :(
 
Šta se može...probaj radije ako šta možeš naći na ebay.com švabe ćeš teško naaći da hoće bilo šta ovamo da šalju, većina ih šalje samo u Njemačku ili EU
 
djavolica je napisao(la):
Šta se može...probaj radije ako šta možeš naći na ebay.com švabe ćeš teško naaći da hoće bilo šta ovamo da šalju, većina ih šalje samo u Njemačku ili EU

Najvaznije je nekog imati u njemackoj za ove stvari :)
 
black_devil je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Šta se može...probaj radije ako šta možeš naći na ebay.com švabe ćeš teško naaći da hoće bilo šta ovamo da šalju, većina ih šalje samo u Njemačku ili EU

Najvaznije je nekog imati u njemackoj za ove stvari :)

Jeste i to al eto za neke stvari se bolje isplati ovaj globalni ili američki, kako već :) jeftinije je dosta toga na njemu nego na njemačkom recimo
 
Član
ima ti na vwcc nekoliko sto narucuju preko ebaya ali naravno uzimaju proviziju,pa pogledaj tamo malo i javi se nekome od njih i vidi isplati li ti se.
 
Član
Ja sam sebi naručivao na adresu u austriji a odavde preko banke uplacivao,dobijes racun iban kod adresu uplatis i to je to...Sad da li ovamo šalju neznam,znam momka koji narucuje mobitele i dolaze mu ovamo ali opet to je maleno nešto veće teško...
 
Član
za pay pal moras imati kreditnu odnosno debitnu karticu. obicna visa elektron nemoze. ja preko toga narucujem ima i tri godine. znaci nadjes dole gdje salju u bosnu, on ti izracuna dostavu, platis i to je to. postar donese za mjesec
 
Član
ado_89 je napisao(la):
za pay pal moras imati kreditnu odnosno debitnu karticu. obicna visa elektron nemoze. ja preko toga narucujem ima i tri godine. znaci nadjes dole gdje salju u bosnu, on ti izracuna dostavu, platis i to je to. postar donese za mjesec

pa electron ti je debitna kartica ono sto imas to i trosis,a revolving i clasic su ti kreditne znaci možeš se zaduživati...Može i electron ako ima onaj broj bila je tema neka prije o ovme i slikovito je objašnjeno...
 
ja znam lika koji placa direktno preko racuna, nista paypal i ostalo, nadje artikal, dogovori se s likom da mu uplati preko racuna, kad ovaj vidi da je lova legla posalje i to je to. Trazi samo sigurne "sallere" i ide na dogovor, do sad je narucio bruku stvari, felge, farove, mobitele itd.... carinu plati po preuzimanju, nekad, a nekad i ne.....
 
Član
Dobro ljudi vidite da je đavolica odgovorila, da lik ne zeli slati, vec se mora licno doci, a to oko kartica je najmanji problem da on hoce slati, problem je sto ne salje.... Eh sad ne znam jel bi moglo sta preko ovi internacionalni dostavni agencija, to i koliko bi to bilo isplativo...
 
Član
Na paypal se mozete regati sa bilo kojom karticom od onih koje podrzavaju.Samo ne mozete placati dok ne verifikujete account,a sto se tice carine i svega za dostavu bolje koristite Fedex express,meni skoro nikad nedodje carine i pdv-a,a sa DHL om me deru svaki put.Dok nasu "brzu" postu cekas po mjesec dana.
 
tebi treba samo lip? da ti aj to probam nabavit...ovaj ne salje a plus i na lipu fali ovaj dio sa strane lijeve cini mi se da je napiso i plus sto ej jedan od ovih "usisnika" na lipu razrezan...puko...

http://cgi.ebay.de/Opel-Astra-GSI-16V-Stossstange-Front-vorne-rot-top_W0QQitemZ330401014884QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item4ced6f6464

jel to ovakav lip isti...neznam jel ima vise modela Lipova...
 
ErRoR je napisao(la):
Dobro ljudi vidite da je đavolica odgovorila, da lik ne zeli slati, vec se mora licno doci, a to oko kartica je najmanji problem da on hoce slati, problem je sto ne salje.... Eh sad ne znam jel bi moglo sta preko ovi internacionalni dostavni agencija, to i koliko bi to bilo isplativo...

Fedex sporiji malo al nema carine, DHL meni izuzetno brz bio al bilo carine, a pošta ko pošta standradno...Uglavnom ne gledaj samo ove što naznače samo da se lično podiže artikal, oni koji šalju u neku određenu zemlju možda i pošalju ako ih pitaš al ovi prvi ne sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top