Pomoc: Auto Pijaca Sarajevo

Pomoc: Auto Pijaca Sarajevo

Pozdrav,
Imam namjeru odvuci svog puga u Sarajevo na Auto Pijacu.
Potreban mi je savijet gdje da odem jer navodno ima kod Wise i kod Zetre.
U koliko sati pocinje auto pijaca tj. kad da budem tamo i koliko se love daje da bi usli na auto pijacu. U slucaju da nadjem nekog da hoce kupiti gdje predlazete najblize i najbolje mjesto da se napravi kupo-prodajni ugovor i ako treba jos nesto da se uradi posto sam ja iz zenice a auto prodajem u sarajevu.
Nesto sam cuo da je kod Wise "teferic" (ne smeta teferic ako ce mi pomoc da ga prodam), zanima me gdje mi je bolje da idem Wisa ili Zetra. Ako se ne varam nedjeljom je auto pijaca na oba mjesta.

Hvala unaprijed na pomoci
 
Član
ja koliko znam da zetra jos nije zazivila i svi idu na stup (kod Wise) cijena ulaza ti je 10-15 KM ne znam tacno nisam odavno ulazio sa autom. Kupoprodajni ugovor imas u auto kuci Pantera u sklopu auto pijece. Ima dosta setaca a zna se i prodat auto, ma neces izgubit nista osim par litara goriva dok dodjes :)
 
Član
arminnn je napisao(la):
ja koliko znam da zetra jos nije zazivila i svi idu na stup (kod Wise) cijena ulaza ti je 10-15 KM ne znam tacno nisam odavno ulazio sa autom. Kupoprodajni ugovor imas u auto kuci Pantera u sklopu auto pijece. Ima dosta setaca a zna se i prodat auto, ma neces izgubit nista osim par litara goriva dok dodjes :)

potpis, ulaz ti je 15km, sretno ;)
 
Član
Probaj jednom dva puta... onda ga stavi u oglase na Pik.ba, Superoglasi.ba, Autopijaca..i doci ce kupac po tvoje auto sigurno ::)
 
da, ulaz 15KM, na samom ulazu u pijacu imas auto kucu gdje mozes sklopiti ugovor, pocinje pijaca vec od 7-8h ujutro pa nekad do 14-15h ima raje, mada se ovi s autima vec oko 13h kupe vecinom ...
 
Član
poslije 9:30 ne dovlaci auto na auto pijacu
do 12 sto se moglo prodat prodalo se....

sretno ;)
 
Član
pokusaj i sa pijacom u Vitezu,isto je nedjeljom,sad ove nedjelje je bilo puno,stvarno prepuno,cesto naidjem i svratim,ali ove nedjelje je bilo krcato. Mozda ti se posreci;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
pokusaj i sa pijacom u Vitezu,isto je nedjeljom,sad ove nedjelje je bilo puno,stvarno prepuno,cesto naidjem i svratim,ali ove nedjelje je bilo krcato. Mozda ti se posreci;);)
A pretproslu nedjelju bilo 15 auta,ako je i toliko....Vitez bas varira iz sedmice u sedmicu!Ali,vrijedi probati...
 
Član
Aladin46 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
pokusaj i sa pijacom u Vitezu,isto je nedjeljom,sad ove nedjelje je bilo puno,stvarno prepuno,cesto naidjem i svratim,ali ove nedjelje je bilo krcato. Mozda ti se posreci;);)
A pretproslu nedjelju bilo 15 auta,ako je i toliko....Vitez bas varira iz sedmice u sedmicu!Ali,vrijedi probati...

bogami ove nedjelje bilo prepuno stvarno,ja sam jedva nasao mjesto gdje da se parkiram,krenuo za Travnik,pa sam malo svratio
 
Član
Aladin46 je napisao(la):
A htio i ja doci sad u nedjelju,ali kontam bice ocajna ko prosla,i nisam...jbg...

da si dosao imao si sta vidjeti,kazem ti ja nisam planirao skrenut,al kad sam vidio koliko ima auta svratio sam,svkako planiram da kupim auto pa sam usput malo zvirljao;)
 
Član
probaj tamo i u vitezu, cesto prolazim, nekad bude krcato, a nekad maltene prazno... vrijedi probat ;)
 
ma oticu i gore al eto reko da vidim u sarajevu prvo tamo mi se nekako cini veca mogucnost mada sam cuo za vitez od nekih da je ono auto za auto plus par stotki i to je to ili auto za kravu i tako dalje sta ja znam to su price sto sam cuo mada kontam otici sljedece sedmice ove u sarajevo a mozda bude i obrnuto heh jer ipak je 4 dan bajrama moza ne bude toliko u sarajevu...hvala svima ako jos ima neko nekakvih prijedloga samo dajte potrebni su mi novci tj potrebno je da ga prodam :)
 
Svake nedjelje idem na Stup na autopijacu-ulaz za auta je 15 KM,ne znam sta bih ti rekao,bolje ces prodati auto ako ga stavis na net,dole najvise dolaze ljudi koji bi malo da pobjegnu od zene,popiju koju pivu i najedu se ćevapa!Mnogo ljudi koji samo gledaju auta(a slabo da iko ista kupi!),svi nesto pametuju,svi se razumiju u auta.....Uglavnom imas vidjeti najvise primitivizma,šibicara koji bi nekog naivnog da prevare....Ja sam prodao bivsi auto preko interneta,na Stup nikad svoj auto ne bih odvezao da ga prodam...:icon_rolleyes:
 
Top