Pomoc: Auto Pijaca Sarajevo

Pomoc: Auto Pijaca Sarajevo

Član
samo postavi u oglase na PIK, na auto isto da se prodaje...
mozes i na pijaci probati iako slabo to ide tako koliko znam, no vrijedi pokusati ;)
 
Član
stavi na ove online oglase i napisi da se sutra nalazi na autopijaci u sarajevu jer neki jednostavno ne idu iz grada da gledaju nesto sto nije sigurno a ovako mozd bude na netu zainteresovan pa i dodje na autopijacu npr ak je iz sarajeva
 
Lijepi Dzoni je napisao(la):
Svake nedjelje idem na Stup na autopijacu-ulaz za auta je 15 KM,ne znam sta bih ti rekao,bolje ces prodati auto ako ga stavis na net,dole najvise dolaze ljudi koji bi malo da pobjegnu od zene,popiju koju pivu i najedu se ćevapa!Mnogo ljudi koji samo gledaju auta(a slabo da iko ista kupi!),svi nesto pametuju,svi se razumiju u auta.....Uglavnom imas vidjeti najvise primitivizma,šibicara koji bi nekog naivnog da prevare....Ja sam prodao bivsi auto preko interneta,na Stup nikad svoj auto ne bih odvezao da ga prodam...:icon_rolleyes:

daj nemoj covjeka obeshrabrivati.... naravno da se ponekad i proda na pijaci, ja sam kupio dole auto...... :icon_biggrin:
 
Član
ja sam svake ned u sarajevu na autopijaci,,nekad bude dobro nekad lose,sve zavisi od vremena,,ako kisa pada cijelo vrijeme budi siguran da neces prodat ni ti a ni ja ,,ja proturim kroz ruke 3-5 auta kad je vrijeme lijepo ,,ulaz je 15 KM ,,, eto naci cu te sutra
;)

:icon_smile:
 
ma na piku je oglas davnih dana kao i na marketu ali slabo skroz sve to raja s daljih mjesta zove tako da nista...a sutra dolazim pa kako god da bude prodao ne prodao kako god ali nadam se da hocu :D hvala svima jos jednom pozz
 
uzas zivi danas na auto pijacu neznam da se prodalo 5 auta...golf 2 ispred mog staju ma bezee golf al ga ovaj ulicko opro ga proda lik za 4200 nigdje veze, drugi cijeni 6600...raja nema love s glave samo se obilazi i razgleda...sljedeca nedjelja vitez
 
zerocool152003 je napisao(la):
uzas zivi danas na auto pijacu neznam da se prodalo 5 auta...golf 2 ispred mog staju ma bezee golf al ga ovaj ulicko opro ga proda lik za 4200 nigdje veze, drugi cijeni 6600...raja nema love s glave samo se obilazi i razgleda...sljedeca nedjelja vitez

nema niko love i onda svi i rijeđe idu na pijacu vec na piku, vrtec moze li zamjena sa mog profila i to ti je to, rijetko se koje vise proda za kes..;)
Cudim se da nisi dosad nasao musteriju za svog puga jer je odlican:icon_sad:
Sretno u prodaji;)
 
Da,cudo je to sa golfovima II!Idu cijene od 3000 do cak 10000 KM!!!???Mislim,ovdje raja definitivno nisu svoji,golf II je PRECIJENJEN!Bas sam setao skoro sa prijateljem koji je dosao u goste kod mene,a zivi trenutno u NL-kaze-takvi isti golfovi u NL su najvise 100€,ili neki idu i pod presu,huzas zivi kod nas!:icon_confused:
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
uzas zivi danas na auto pijacu neznam da se prodalo 5 auta...golf 2 ispred mog staju ma bezee golf al ga ovaj ulicko opro ga proda lik za 4200 nigdje veze, drugi cijeni 6600...raja nema love s glave samo se obilazi i razgleda...sljedeca nedjelja vitez

Pa vidi , prvi ja idem na auto-pijacu da bi ubio jedno sat , sat i po vremena, auto-pijaca je pravo mjerilo kako auta mogu bit losha jer 95% je groblje . Vidio sam te ja danas na autopijaci ja mislim .
 
moze bit stajao sam ondje relativno kod ulaza do autija sestaka jednog...ma uzas ba kreno sa 7500 pa 7300 pa 7000 pa 6900 pa na kraju reko zadnja 6600 i opet jedva 2-3 da je bilo ono nako zainteresovano i to opet hajd eto vidjet cemo...uzas zivi svi bi djaba da im je auto
 
Član
zerocool152003 je napisao(la):
uzas zivi danas na auto pijacu neznam da se prodalo 5 auta...golf 2 ispred mog staju ma bezee golf al ga ovaj ulicko opro ga proda lik za 4200 nigdje veze, drugi cijeni 6600...raja nema love s glave samo se obilazi i razgleda...sljedeca nedjelja vitez

Ma nema drug od viteza nista...dole su samo klasicni travnicki i viteski sverceri,koji kuci imaju po 5 golfova dvojki i to sve gori od goreg,pa prelamanja...stoju gore dole da ti da ili uzme.
Sve to sto si cuo,tako je...zadnje 4 sedmice nisam vidio da se auto prodalo.

Otidji opet pogledaj,mozda budes neke srece...cuvam ti fige :lol:

pozzz
 
kad je u sarajevu ovako ne ocekujem ni gore nesto puno al eto valja probati, ako nista do fisa poslje pogledat stagod za kupit hah...
 
Top