Pomoc!!!Auto do 7500-8000 KM

Pomoc!!!Auto do 7500-8000 KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja bih od tih leona uzeo u srebreniku ne vidim ni jednog da se vozi ipak unikatnije auto i zanimljivije od ostalih
dobar ti je izbor i alfa 156 sw jtd imaš i gepeka i cool auto :icon_smile:
 
Ma, ne mora biti ono nista cool...meni auto sluzi, da me preveze sa tacke A, do tacke B sa sto manje kvarova, izdataka i sl. (inace, ne volim da se isticem ;)).
Danas sam gledao Golfa od komsije...11.2002 proizveden, TDI (116 KS), Crni, 6 brzina, climatronic, el. siber, el. retrovizori,grijanje sjedista...Malo je skuplji od predvidjenog (jer ga moram registrovati), ali...bas mi se svidio (izgledom, i kako se ponasa na putu...ide fino). Ali opet...necu da se "zalijecem", ne zuri mi se nigdje, imam sta voziti...valjda ce naletiti sta povoljno, a dobro.
 
Član
Na ovako nešto sam mislio samo 1.9 naći mada su i ovi motori dobri
http://www.pik.ba/artikal/5876505/alfa-romeo-156-2-4-jtd-sportwagon/
 
Član
CoL3 je napisao(la):
inace ne preporucujem Volvo jer znam da nitko nece uzeti,posto su ljudi zatucani, takav nam mentalitet, ali evo primjer ovoga
http://www.pik.ba/artikal/6676258/volvo-v40-1-9-d-v-40/

auto strasno udoban i kvalitetan, s golfom se nemoze porediti, sto se tice odrzavanja dijelovi kostaju isto ili cak jeftinije nego za golf 4, sigurnost na samom vrhu, ja sam imao udes pa znam ocemu pricam, nedavno sma jednog i raspilao za otpada pa ti mogu poslikati da vidis koja je debljina i čvrstoća šasije, putovati odlicno, preglednost vozila jako dobra, tako da se i zene lako snađu, izloacija zvuka extra kao i svi dijelovi unutra,nema habanja,skripanja i sl., na hrđu mozes zaboraviti, toga nema niti moze da bude, zatim ovaj dti motor se pokazao bolji od TDI-a, sto ce potvrditi i mnogi radnici VW servisa, rođak presao sa ovim dieselom oko 350k bez ikakvih problema, nekoliko puta godisnje Beč-Mostar i sl., mozda bezveze pisem jer nece nitko ni pogledati,al to je moje iskutvo nakon 3 volva, a isprobao sam mnogo vozila i jedno sto opet bih uzimao je volvo ili bmw. Taj auto da mu neznam sta bude nece te ostaviti, mozda ce se sve raspadati,ali ce voziti, slobodno malo istrazi, a za odrzavanje sam ti vec rekao, to su samo price da je volvo preskup i nema dijelova,ima ih na svakom cosku,ja prvi imam jednog cijelog na katu:icon_biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=A5PTy_VoaXg&feature=share&list=FLrVAzwSych1-xjfmJhqrTiw

upravu si druze 100%,taj volvo sto si stavio je bas jeftin a razlika u kvaliteti u odnosu na druga auta istih cijena je nemjerljiva,ja bi prije uzeo tog volva nego golfa 4,ford focusa,pezoa 307...prije svega sto je auto bas kvalitetno a i uvijek bi isao na soluciju da imam auto koje ne mogu vidjeti na svakom cošku....
 
Član
Po meni ako ces gledati dugorocno benzinac i plin su jedini plan jedino ako nećeš sipati lozu u dizela!
 
Član
interesuje li te Ford Focus 2001 1.8td, klima itd, presao 226000km, drug sebi uvezo da se namiri, ima servisnu, al zatrebale pare pa..uglavnom cijeni ga 6000km
 
Zna li neko vise o ovom Golfu? http://www.pik.ba/artikal/7213460/golf-4-tdi-66-kw/
Da ne idem dzaba da ga probam!:icon_confused:
 
BHT Ovisnik
citas li ti sto ti ljudi pisu ili ?
tog ti je i postavio clan sto je njegov golf,pregledaj malo, on je stari i aktivan clan,moze ti reci o svom autu vise nego bilo tko drugi
 
Vidio sam da je postavljan, ali nisam znao da je njegov, vec postavio "onako" sa pik-a! Moramo se dogovoriti, da probam auto! :cool:
 
Član
ili ako ti on ne paše evo vidi ovog, on je sinoć iz Njemačke došao, col table vrijede skoro mjesec dana, Cijena je do Registracije 6900 KM
Highline oprema, board kompjuter,vw cd radio, skakavac kljucevi itd... motor je TDI 66 KW, 3 ključa, servisna, uradjen je servis u Njemačkoj prosle godine cini mi se. za vozit je ko MED ! .
Evo ti par slika, nema ovog auta na pik-u ;)

mht4kj.jpg

fksdck.jpg

2yvwd2x.jpg

i1ivc4.jpg

2edrr14.jpg
 
Administrator
Kakva su to auta, svi godista 2000-2001 a prešli 130000-200000 i to naravno 90% ih je uvoz iz Njemačke, a ljudi sa tim autima svakodnevno putuju na posao udaljen cca 100-ak km u jednom smjeru i odjednom tako malo prešli. Nemojte se zavaravati i neke druge zavaravati. Npr. kupiš auto sa tih navodno 150000 km, misliš da se voziš u "novom" autu gledajući presvučen volan, mjenjač, stavljene nove plastike, kad hop ode turbina npr, i onda kreće kukanje.

Nemoj se ograničiti samo na ta vozila, razgledaj malo pa možda ti još šta zapadne za oko.

Tako je moj jaran kupio golfa 5 iz uvoza, prije par mjeseci za nekih 13000, i kaže dobro auto, prešao 170000 iz uvoza, samo mu moram zamijeniti to to i to. Ja pogledao golfa ono on iznutra ishaban pravo, sve tipke izlizane, mjenjac, volan i on je i dalje uvjeren da je toliko presao. Kod mene se octavia vozala samo po BiH, pa je prešla oko 210000 a 2005. godiste.


Nemoj se ograničiti samo na ta vozila, razgledaj malo pa možda ti još šta zapadne za oko.

Jer naravno sve što je bolje i košta više, bilo to u Njemačkoj da kupuješ ili ovdje kod nas.
 
Član
Aha, moj bmw 2003 godište, 2,5 benzin pa prešao 190 000 km. Većina dizela po piku tih godina i starijih je prešla po 150 000 km. Nije ništa sumnjivo :lol::lol:
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Po meni ako ces gledati dugorocno benzinac i plin su jedini plan jedino ako nećeš sipati lozu u dizela!

veoma tacno

ja imam 1 benzinca 1 dizela

dosad sam na dizela na to neko samo odrzavanje potrosio xy para, dok u benzinca samo sipam vozim i mjenjam ulje, "stari" tip motora provjeren sve tip top nikakvih problema ... a dizela strahujem svaki dan kad ce fap kad ce zamajac ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top