Pomagajte nemogu ujutro da upalim auto

Pomagajte nemogu ujutro da upalim auto

Član
Znaci interesuje me misljenje svakoga ko pogleda ovu temu koji akomulator kupiti za dizela imao sam 66a topla a sada bi uzeo 70 a ali neznam koji je bolji i koji je povoljniji dvoumim se izmedju VARTE I TOPLE opet ?Zna li ko kakvu cijenu ovi akomulatora ovakve ampreaze hvala svima unaprijed...:icon_smile:
 
Član
Ja sam uzeo black horse i najpovoljni je, mada su misljenja oko njega podjeljena! U svakom slucaju garancija je 2 god., a mislim da mu je i sam zivotni vijek toliki.
 
Član
Ja sam cuo negativna iskustva s black horse, licno ga nisam imao.Mislim da je dovoljno 66Ah i kod mene je taj.Evo sjetih se jedne scene; moj komsija stariji covjek invalid ima G2 automatik 1.6d i nije mu palio on mislio da je do akomulatora, izvadi nov black horse i kupi nov Varta 100 Ah :lol::lol:.Uopste nije bilo do ak., ali dobro ga sluzi taj Varta nikad problema;)
 
Član
Topla je za mene najbolji akumulator,moj djed je na autu(benzinac) imao taj akumulator 5 godina,svake zime je auto bilo napolju i svaki put je palilo......ja ti preporucijuem taj aku mozes opet uzet taj od 66A to mu je sasvim dovoljno,a ako ne zalis pare na akumulator onda sebi kupi 75A
a black horse je naj naj naj gori akumulator sto postoji ja ga nebi sebi u auto nikad,,znam dosta ljudi sto su kupovali te akumulatore i nisu im bili duze od 3 mjeseca
i jos nesto da ti kazem,provjeri cetkice na alnaseru,mozda su one otisle pa ti slabo vergla;);)
 
Član
Uzmi ti 75Ah koji god da uzmes... 66 za starijeg dizela i nije nesto... Sto se tice Black Horse akua, kako sam ih nosio jedno 10-ak na reklamaciju, naculo se nesto tipa da su losiji stigli za BH, da inace aku nije los, samo ako je kupljen negdje van BIH, al da ti nebi razmisljao o tome kupis si Vartu,Vesnu ili Topla, ili Bosch, i nemas problema ;)
 
Član
varta,bosh od jacih akumulatora, iz licnog iskustva vesna nula bodova, imao sam dva vesnina i loshi su mi se pokazali, isto tako i munja
a cijena varta i bosh ti je otprilike 1amper-2km... iz licnog iskustva malo vise ampera ne moze skoditi
 
Član
Hvala vam svima bas sam isao obisao sam dosta radnji i nasao na jednu od najpovoljniji sta mislite o boshu 70 am 160KM?ili topla 75 am 155KM?e sad zbog alternatro se bojim uzeti bas puno jaci ovaj od 75 ampera tako ako neko ima i obajsnjenje za to dali ce sta skoditi ako uzmem ovu toplu od 75 am jer kod mene je alnaser valjda 66 am kako su mi neki ljudi rekli???
HVALA JOS JEDNOM SVIMA :cool::cool:;)
 
Član
kod mene je kolega jedan u brckom kupovao topla 75 ah 109km a isti taka u tuzli je 129, al posto vidim u profilu da si iz Sa razlike u cjeni su velike:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
jesu jesu drug evo ja sam skoro pola sarajeva presao da nadjem povoljnije aku. E sad mi je dilema dal bosh 70am-160KM ili topla 75am-155KM s tim sto neznam smijem li uzeti ovaj od 75 ampera jer imam jos i woofer i kondenzator???koje bi bilo bolje da kupim pojacalo je 380 rms a woofer 400rms a kondenzator 1.2 f opet molim najstrucnije da mi malo kazu i upute nonako kako misle da je najbolje!
HVALA JOS JEDNOM SVIMA EXTRA STE LJUDI ;)
 
Član
p.s. opet vidi koji ces uzeti, ima nekoliko serija , ev nasho sam neki stari clanak http://www.bhtuning.com/akumulator-t-19424.html

evo mal sam caprko po netu pa vidi imal nafake kakve ovde , bezze naletih :) http://www.vesprom.ba/?id=bosch
 
Član
Kupi Toplu od 75Ah i to je to!
@Adams, to si ti peh, VESNA akumulatori su jednako dobri kao i TopLa....
 
Top