Pomagajte nemogu ujutro da upalim auto

Pomagajte nemogu ujutro da upalim auto

Član
ErRoR je napisao(la):
Kupi Toplu od 75Ah i to je to!
@Adams, to si ti peh, VESNA akumulatori su jednako dobri kao i TopLa....
a dali ce mocu napuniti ovaj moj alnaser sve to i kondenzator i taj od 75am jer alnaser proizvodi valjda 66 am nemam pojma....
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
pa sta ce skoditi kazem ti moj komso uvalio u Golf 2 1.6d Vartu od 100Ah jedva stao :cool::cool:

i mene je prije mjesec-dva na kablove golf3 podpomagao na kablove paljenje, 100ah,ka sam vidio akumulator ostao sam bez texta, ko tabut :p , ja verglam kod njeg na golfu ni sekunde se takt rada motora nije promjenio
:icon_exclaim:
 
Član
adams je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
pa sta ce skoditi kazem ti moj komso uvalio u Golf 2 1.6d Vartu od 100Ah jedva stao :cool::cool:

i mene je prije mjesec-dva na kablove golf3 podpomagao na kablove paljenje, 100ah,ka sam vidio akumulator ostao sam bez texta, ko tabut :p , ja verglam kod njeg na golfu ni sekunde se takt rada motora nije promjenio
:icon_exclaim:
tabut :lol::lol: sto se i nasmija
:icon_exclaim:
 
Član
Meni je na "duji" prije bio Delphi (čini mi se da se tako zove), tzv. "suhi" akumulator 66Ah, nikad problema, a prije njega bila Varta, Vesna... sve smeće...
 
Član
ja imam varta na fiesti 1.6 d , 90 ah

j*o majku nemoze ni stati tamo gdje mu je predvidjeno , al zato kad krehne krehne:lol:
 
Član
sto se tice punjenja nema razlike (alternator puni akumulator i snadbjeva ostale potrosace strujom ne anlaser) Zbog "povelikih" potrosaca koje si naveo s vremena na vrijeme ugasi sve potrosace u autu da bi se aku mogao "normalno" dopuniti i neces imati nikakvih problema. Neko je stavio link i licno preporucujem tu firmu gdje su cijenama "povoljni" i jako usluzni. Sve savjete kao i prednosti pojedinih proizvodjaca dobices na licu mjesta pa i ugradnju samog aku ako se odlucis na kupovinu. Nemoj zaliti 20-30 km razlike rahatluk nije vrijedan tih para. Ja sam kod njih kupio exide prije par mjeseci 53ah -140 km Mada je i ova vartina nova gel tehnologija jako dobra odlucio sam se za navedeni
PS muha nije imao na stanju ;)
 
Član
a u zivinicama u volanu kad kupujes kod njih akumulator,tvoj stari aku racunaju 10 KM nek nije ispravan..:icon_smile:
 
Legend
ja sam prije na dizela uzeo topla 70Ah 2god. garancije nije puno skup, jmene je dobro sluzio;)
 
Top