Policija-vožnja bez tablica??

Policija-vožnja bez tablica??

Član
Gospodo, auto je prošlo tehnički pregled i dobio sam papir od polise osiguranja ali tablice i saobraćajnu nisu još iz mupa izdali, kao treba par dana da se obradi.

Hoće li mi ova naša murija šta sra.i ako ga budem vozao????
 
Član
pa srat ce normalno kad nemas tablice bolje je strpit se nego placat kazne :( a to trajanje je mozda 2 3 radna dana tako da nije to sad nesto ekstremno
 
Član
cudo bi bilo kad nasa policija ne bi srala, noramal da ce te zezat, cuj par dana za izdavanje tablica, to kod nas bude za par sati
 
Član
kad sam ja kupio auto poslao sam saobracajnu i tablice u sarajevo,da mi covjek odjavi. Vozao sam bez tablica,imao sam samo policu osiguranja,kupoprodajne ugovore,picke materne.Isao sam za zenicu,murija prosla u suprotnom smjeru,i okrenuli se i pod rotacijom me zaustavili, pregledali papire,vidjeli da je auto registrovano i nisu mi nista srali, taj dan su me 3 puta zaustavili,nisam popusio kaznu. A kad sam predao da mi se naprave tablice,ujutro sam predao,a isti dan u 12 sati su mi bile gotove i table i nova saobracajna:icon_smile:
 
Član
ArminM je napisao(la):
kad sam ja kupio auto poslao sam saobracajnu i tablice u sarajevo,da mi covjek odjavi. Vozao sam bez tablica,imao sam samo policu osiguranja,kupoprodajne ugovore,picke materne.Isao sam za zenicu,murija prosla u suprotnom smjeru,i okrenuli se i pod rotacijom me zaustavili, pregledali papire,vidjeli da je auto registrovano i nisu mi nista srali, taj dan su me 3 puta zaustavili,nisam popusio kaznu. A kad sam predao da mi se naprave tablice,ujutro sam predao,a isti dan u 12 sati su mi bile gotove i table i nova saobracajna:icon_smile:

kod tebe je bilo registrovano to je druga prica;)
 
bolje sacekaj dobices kaznu, i ja sam popusio kazne radi slicnih stvari i greskom MUPa, auto reganno bilo, imao table, samo saobracajna zadrzana kod njih mjesec dana, rekli mi da vozim bez porblema, a provm prilikom mi nabili 250KM kazne, kao neregano auto.... jadi
 
Član
pa zavisi kad su tek pocele nove table da se izdaju i ono kako su taksisti svi trebali preci na one ta table pa je bilo guzve na izdavanju i tad su bile za dan jer sam ja nekad oko 12 1 predao tako da nije moglo isti dan u mojoj opstini dok je u centru (govorim za Sarajevo) trebalo cekat 2-3 dana
 
Član
moze ti ga policija ladno popušit ako si platio osiguranje i policu dobio
to sta moras cekati prometnu i tablice nije tvoja krivica vec do njihove ljenosti.
kod nas u ljubuskom bude cesto po 2 tjedna da se ceka na nove tablice zbog cestog kvara na nekom sustavu bla bla.
i sta bi ljudi trebali 2 tjedna drzati auto u garazi a placeno sve ? malo sutra..
samo nesmijes preko granice ici jer nemas zeleni karton a slobodno se mozes vozati.
imao sam taj slucaj jer sam cekao 2 tjedna prometnu i tablice i vozao sam se svaki dan i zaustavljan sam x-y puta i nisu nikad nista napisali
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
moze ti ga policija ladno popušit ako si platio osiguranje i policu dobio
to sta moras cekati prometnu i tablice nije tvoja krivica vec do njihove ljenosti.
kod nas u ljubuskom bude cesto po 2 tjedna da se ceka na nove tablice zbog cestog kvara na nekom sustavu bla bla.
i sta bi ljudi trebali 2 tjedna drzati auto u garazi a placeno sve ? malo sutra..
samo nesmijes preko granice ici jer nemas zeleni karton a slobodno se mozes vozati.
imao sam taj slucaj jer sam cekao 2 tjedna prometnu i tablice i vozao sam se svaki dan i zaustavljan sam x-y puta i nisu nikad nista napisali

Identičan slučaj samo sam ja zbog odjavljivanja tablice čekao preko mjesec dana. Stalno su me zaustavljali, pokažeš im policu osiguranja i to je to;)
 
Top