Pokušao spriječiti krađu vozila i dobio nož u grudi

Pokušao spriječiti krađu vozila i dobio nož u grudi

Član
da Bog sacuva, ko sve radi u novinarstvu.... cuj naslova "Pokušao spriječiti krađu vozila i dobio nož u grudi" a u tekstu se jasno navodi da je J. A. (sin), nakon sto su J. P. i D. B. zadali su više udaraca F. A( njegovom ocu),
nanio ubodnu ranu D. B :icon_rolleyes:
 
Član
sub3r je napisao(la):
da Bog sacuva, ko sve radi u novinarstvu.... cuj naslova "Pokušao spriječiti krađu vozila i dobio nož u grudi" a u tekstu se jasno navodi da je J. A. (sin), nakon sto su J. P. i D. B. zadali su više udaraca F. A( njegovom ocu),
nanio ubodnu ranu D. B :icon_rolleyes:

Vid' ovog što objašnjava.:D

Nek' je i lopov jednom popušio, al' sad će ovaj na robiju i to finu za pokušaj ubistva. Kako god okreneš, ne valja.:icon_sad:
 
Član
objasnjava, nego sta :D

nazalost, ali je tako... ja sam morao platiti kaznu sto sam namlatio momka koji mi je pokusao obiti auto :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
objasnjava, nego sta :D

nazalost, ali je tako... ja sam morao platiti kaznu sto sam namlatio momka koji mi je pokusao obiti auto :D

Ma jebeš pare, bitan je osjećaj dok ga mlatiš. NEPROCJENJIVO!:D
 
Član
to jeste :D
jebes pare.... da se ponovo desi isto bi uradio, mozda malo gore :D... al se ne bi premisljao ni sekunde :cool:
 
Nazalost ovi koji su branili svoje ce platiti kaznu vecu neg' ovaj smrad, i on ce izaci i opet se slobodno baviti kriminalom!
 
Top