Pokušao spriječiti krađu vozila i dobio nož u grudi

Pokušao spriječiti krađu vozila i dobio nož u grudi

Član
24ventila je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Pravo nacitan ovaj avazov .... J.A udario B.D, B.D je udarem od J.A :) jebe lud zbunjenog.....

sačekaj nije još kraj sad je zaplet, još se ništa nezna :lol::lol::lol::lol:

ja kako sam skonto iz ovog teksta,ovdje se radi o pokusaju samoubistva iz zasjede.:lol::lol::lol::lol:

nema govora,nacitan ovaj avazov novinar.
 
a ja mislim da je sluzavka od B.D. inace njegova mati, prema kojoj je on bio zao cjeli zivot. i on je bogat i zato mu krali auto, a ima curu koju voli i koja je siromasna, i roditelji im brane vezu. ovaj koji je prvi udario i ovaj koji je uzvratio, i ovaj koji je potego noz, su inace blizi rodjaci koji su se posvadjali oko upravljanja kompanijom. zajedno su kupili taj noz na ljetovanju.
 
Član
evo dobih poruku na fb od blizeg rodjaka ovog momka koji je potegao noz ..

Strasno je to sto napadaci i lopovi na tudju imovinu mogu radit sta hoce.Iz nedjeljnog dogadjaja vidimo da lopovi i huligani pokusavaju da utjeraju strah u kosti postenim gradjanima.Dr.Prof Feriz Adrovic i njegov sin profesor Jasmin Adrovic nakon ubjedjivanja da ce pravo na imovinu dokazati zakonom,fizicki su napadnuti od strane pljackasa.Tuca je okoncanca tako sto su u sukobu teskim udarcima oborili na zemlju starijeg Dr.Prof. Feriza Adrovica.U ocajnom stanju Jasmin Adrovic (sin) vidjevsi da mu je otac u zivotnoj opasnosti koji je besumucno udaran od strane bandita je posegnuo nozem u odbrani svog oca.Jedino cime je mogao odbraniti oca je noz koji je nosio zbog sumnje da ti banditi posjeduju neko oruzje s obzirom da su krenuli u pljacku(kako inace oni rade).Policija koja je pozvana na vrijeme od strane vlasnika automobila nije stigla da sprijeci napad na ugledne gradjane Jasmina i njegovog oca.Zelimo da javnost shvati da je ovo jedina i Bozija istina i da se mladi ljudi oglase protiv nasilja protestnim glasom i da se zapitaju bi ucinili kada bi se nasli u poziciji,isprovociranog,mladog,uglednog i primjernog profesora i postdiplomca Jasmina Adrovica?! Ovo je stvarno strasno sta se radi mladosti i ukrasu naseg drustva.Trebaju li se roditelji prepustiti volji bandita i pretrpjeti prebijanje i eventualno ubijanje svog roda.Pravda i istina su neumoljive i spore,ali su ostizne.Hocemo li dozvoliti da nas kriminalci pljackaju i tuku.Apelujem da protestnim glasom iskazu svoje misljenje svi gradjani ove drzave,jer su ljudsko postenje i podrska najdrazi.
 
Član
Pa ovo je tuzno, onaj ce dobiti prijavu za pokusaj pljacke kojom ce obrisat guzicu, a napad ovog ce se smatrati pokusajem ubistva.

Sve zbog toga jer ti koji sprovode zakon ne rade svoj posao kako treba, a placeni su i vise neg dobro za to.
 
Član
ma kakvi protesti ba , niko nece A reci....
to je Bosna..nasa raja i ostalo...kakvi ljudi takva drzava..a svima kao lose...
izbori ce opet donjeti novu-staru vlast sto ce biti dokaz naseg globalno iskvarenog drustva i gradjana koji su uzas kao i sama drzava...
svaka cast Adrovicima, uostalom nisu imali izbor...sad su prepusteni sistemu, kakvi gradjani i podrska ;)
 
Član
A tuge, nisam ovo pročitao u avazu. Baš mi žao, predavao mi fiziku profa na drugoj godini... ljudina i po...

Nadam se da će mu sin proći ok što se tiče ove komplikacije što ih sada zadesila :icon_sad:
 
Top