Pogodi koje je auto ?! - Procitati pravila igre na prvoj stranici!

Pogodi koje je auto ?! - Procitati pravila igre na prvoj stranici!

Član
Ima ga moj rodjak. Oce li ko kupit? hahahah. Auto novo. Lik prije njega ga kupio novog, malo ga vozao i prakirao ga u toku rata. Poslije rata ga nije mogao upalit i tako je stajao do pretprosle godine kad ga je ovaj moj uzeo. Motor ja mislim 1.6 benz. Zracno hladjen. Tri sarafa na felgama hahaah

Edit:
Evo novo auto

 
Član
ado_d je napisao(la):
Ima ga moj rodjak. Oce li ko kupit? hahahah. Auto novo. Lik prije njega ga kupio novog, malo ga vozao i prakirao ga u toku rata. Poslije rata ga nije mogao upalit i tako je stajao do pretprosle godine kad ga je ovaj moj uzeo. Motor ja mislim 1.6 benz. Zracno hladjen. Tri sarafa na felgama hahaah

Edit:
Evo novo auto


zenvo st1 ;)
 
Član
eto mali zadatak
dlfsjdf.jpg
 
Znam samo potvrđujem, čini mi se u jednoj temi davno prije da je bilo nereda, a ovu nisam pratio od početka :icon_smile:

p.s. ovaj žućo je LeBlanc

Evo nešto lagano, samo da tema ide dalje

Ja neću ništa pilat od njega evo kompletno auto :D

2213tq.jpg
 
Ko zna zna :icon_smile:;)

addo je napisao(la):
Ako vam GTI FAN vidi temu najebali smo!:D Odlicna tema nekad bila! Nadam se da ce i ova zazivjeti!

Namik postavljaj! :icon_smile:




To sam ja pogadjao one aute kad je bila stara tema, i Gti je bio naravno tu, jer je njegov profil. :D:icon_smile:
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ko zna zna :icon_smile:;)

addo je napisao(la):
Ako vam GTI FAN vidi temu najebali smo!:D Odlicna tema nekad bila! Nadam se da ce i ova zazivjeti!

Namik postavljaj! :icon_smile:




To sam ja pogadjao one aute kad je bila stara tema, i Gti je bio naravno tu, jer je njegov profil. :D:icon_smile:




A ti si bio znaci! :D Nisam mogao postaviti auto a da ga ti ne znas! ;)
 
GTI je tada stekao svojevrsnu slavu na moj racun :lol:

Ali sada cekamo da Djo postavi nesto, tema je predobra :icon_smile:;)
 
Top