Pitanje?

Pitanje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
:icon_exclaim::icon_exclaim:

i sve ce te vi to platit samo laganini....

drzava i radi samo to sto smislja kako ce uzet pare narodu...a ona ce svoje naplatit na bilo koji nacin:icon_rolleyes:
 
Član
e sad koliko ja znam posle odredjenog vremena neplacanja kazni i izmirivanja racuna drzavi (ne znam koliko vremenski) racuni idu u poresku sluzbu stize novo upozorejne o placanju ako se oglusite i na to 20 dan je 20kma kamate!a nit mozete izac iz drzave niti izvadit ni jedan dokument (takav je zakon a sad...)
 
da baš to kad vadiš primjer rodni list pasoš itd samo dobiješ laganu odbijenicu plus nemaš pravo regat auto i na kraju ako neplatiš moraš odležat u zatvoru znam momke što su umjesto plaćanje ležali u zatvoru i šta će ti onda vozačka na kraju
 
Član
heh fakat ste smijesni, prvo sto mi ni u hrvatskoj ni nigdje nece uzet auto, drugo u hrvatskoj nebi ni bjezo, trece nisam reko da imam najbrze auto ali kazem da mogu pobjec onim golfovima trojkama koji se raspadaju a takodje i onim meganima sa 1.5 motorima, dok me stignu ja vec izasao iz auta i nemaju mi sta uzet, cetvrto auto nije na meni (fala bogu) pa ga regam normalno, peto te gluposti koje pricate da ti nedaju rodni list i to su gluposti, ja licnu i pasos i rodni list i drzavljanstvo izvadio sa svim tim kamatama, imas zabranu na dokumente koji se ticu saobracaja, nema tog zakona koji ti zabranjuje da izvadis licne dokumente, zamisli ti sad imas kazne i nemas cime da platis i istekne ti licna, sta ces isto koda je i nemas a po zakonu moras da je imas tako da je to suplja prica da nedaju licne dokumente izvadit... nedaju regat auto ako je auto na tebi i nemozes nista sto se tice vozacke uradit... imo sam zabranu od mjesec dana predprosle godine i zabrana prosla i nisam mogo dignut vozacku i odtad vozim bez nje, kad me zaustave nazovu cips i provjere da imam vozacku i da je zabrana prosla i ide 30 KM za nenosenje dokumenata ;););)
 
Član
i za dadao_style, od 2000 godine je ukinuto zatvorsko odlezavanje kazni za saobracajne prekrsaje do 150 KM, znaci ako si dobio preko 150 KM znaci da si napravio nego njesra pravo i onda mozes da odlezis, a pojedinacno do 150 KM ti nemogu nista jer jos nije usavrsen zakon za to i tu postoji rupa... prije dok je bilo odlezavanje saobracajnih kazni u zatvoru svi su lezali, jer se dan racuno po 50 KM a nista nisi moro da radis tako da niko nije ni placo i zatvori se pretrpavali ljudima koji nemaju potrebe da budu u zatvoru za razliku od nekog ko je ubio nekog...
i jos jedna stvar, ja bi rado sve to poplaco i digo svoju vozacku i bio rahat ali napravio glupost sve krenulo od 100 KM i onda hajde sutra cu sutra cu i sve malo po malo nakupilo se... puno mi je para da sve to odjednom platim a nedaju nikakve rate...
 
Član
treba napraviti da nesmijes pisati po forumu ako nemas vozacke :p













(mojne se sta ljutit, nije nista licno, nego samo sala ) :cool:
 
Član
heh bar 40% clanova foruma nema ni polozen vozacki ispit...
ja imam vozacku samo sto nije kod mene :D:D
i kaze kako mozes vozit kad nije kod tebe, pa nisu mi kljuceve uzeli nego obicnu rozu PVC karticu koja mi neigra nikakvu ulogu u toku voznje :cool::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top