Pitanje?

Pitanje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
puno mi je para da sve to odjednom platim a nedaju nikakve rate...

Svaku kaznu mozes pojedinacko platiti... Uzmes listing u cipsu i placas koju hoces a ne sve odjedonom..

jeap...tako sam i ja samo sam sve odjednom platio jer sam moro prevest auto al mozes jednu po jednu pa kolko se protegnes...a sto se tice vozacke sto on prica...stari mi takodje ima oko milje kazni a izgubio vozacku sto je najgore...kazne naravno nece nikad platit a za vozacku mu niko do sad nije nista pisao..ostala u drugom autu i to je to..do kada ce moci tako..veze nemam..cinjenica je da ima rupa u zakonu al popunit ce je kad tad...sve licne dokumente uredno vadi...
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
heh bar 40% clanova foruma nema ni polozen vozacki ispit...
ja imam vozacku samo sto nije kod mene :D:D
i kaze kako mozes vozit kad nije kod tebe, pa nisu mi kljuceve uzeli nego obicnu rozu PVC karticu koja mi neigra nikakvu ulogu u toku voznje :cool::cool::cool:

ma nidje veze, tebi nije vozacka oduzeta radi isteka zabrane nego zato sto imas kazni i nemozes je podic (kako sam ja skontao) i kad te levat zaustavi nemas vozacke kod sebe 30 KM i gas. fakat ne znam sta dizete toliku hampu oko kazni ja od svoje raje pa ukljucujuci i mene ne znam da ima iko ispod 1000 KM naravno svi ce platit kad tad al ja prvi kazne nisam platio ima 2 god.:D i nabira se. a boga mi 3500 KM i nije malo vrlo moguce da si u listi 248 koji su u redu za oduzimanje auta
 
Član
nodiash je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
DuloX_ je napisao(la):
puno mi je para da sve to odjednom platim a nedaju nikakve rate...

Svaku kaznu mozes pojedinacko platiti... Uzmes listing u cipsu i placas koju hoces a ne sve odjedonom..

jeap...tako sam i ja samo sam sve odjednom platio jer sam moro prevest auto al mozes jednu po jednu pa kolko se protegnes...a sto se tice vozacke sto on prica...stari mi takodje ima oko milje kazni a izgubio vozacku sto je najgore...kazne naravno nece nikad platit a za vozacku mu niko do sad nije nista pisao..ostala u drugom autu i to je to...sve licne dokumente uredno vadi...

pa normalno, samo sto je meni problem sto moram rec da sam imo zabranui da je istekla i da nisam mogo da podignem zbog neplacenih kazni jer kad nazovu centralu da provjere imam li vozacku ona tamo teta kaze kako mi je vozacka deponovana to jest odlozena dok traje zabrana ali nije podignuta jos... ali nema frke nekolko puta su me zaustavljali nemam nista kod sebe, ni licne i vozacke ni saobracajne, e tad je frka dok ne provjere hehehe...
 
To su obicne bajke da se kamata racuna po danima... 20km je fixno za prekrsaje od 40+km... znaci za 30KM (cini mi se da su to recimo "naocale" i sl) NEMA kamate/sudskih troskova, sta vec...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top