PITALICE

PITALICE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
necu ja nista, ja sad doruckovao:lol::lol:

nisi trebao mjenjati nista kad si nasao ovu pitalicu... sad je izgubila smisao:D
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
necu ja nista, ja sad doruckovao:lol::lol:

nisi trebao mjenjati nista kad si nasao ovu pitalicu... sad je izgubila smisao:D


hahaha nije ba :D samo imena premijenjena i pojedino voce da ne trazite po googlu :D
 
Član
neka je promijenio, sta fali :D sad cu ja to malo mozgat :D

AdnaNsa je napisao(la):
Ukopno pet ljudi je htjelo pojesti nesto.
Mogu izabrati između: kruske, ananasa, jabuke, čokoladnog ili rižinog hlj.e.b.a.

Savjet:
Adnan mrzi čokoladu i kruske
Nexus obožava rižin hlj.e.b .
Boss i GTI 16 ne žele čokoladni hlj.e.b (kruh) .
Boss i Emir89 jedini su koji vole jabuke
Tko će što pojesti?

evo moje varijante:

nexa nek dobije rizin hlje.b kad ga vec obozava,
gti nek dobije kruske kad vec nece cokoladni hlje.b (cuj cokoladni hlje.b :D ),
ja cu eto cokoladni hlje.b kad ga niko nece :D,
boss jabuke,
adnan ananas

et moje zadovoljava standarde, ako je fazon u rasporedjivanju. ako nije, odma nam reci da se beze ne mucimo :D
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol: svaka cast ;) a to cokoladni hlj* nisam mijenjao ostalo je original :D

pa i nije bilo tesko, ma trebo si stavit cokoladni kolac :D


Hrani se sama sobom i kad se izjede, onda umire!

posto moram sad ici, ne znam kad cu se vratit, da me bezveze ne cekate, nakon sto neko bude postavio svoj odgovor, na slijedecem linku moze provjerit jel tacan. bicemo fer pa necemo varati... heheheh :D

ovdje
 
Član
heheheh dobar nexa, ja vec stavio bio link sa slikom odgovora jer odoh :D et postavljaj, pa se cujemo danas nekad u ovoj istoj temi :p
 
Član
eh evo i ja jednu...otac ima dva sina...otac ima 100 kila a sinovi po 50kg, moraju preci sa obale na obalu sa camcem koji nosi samo sto kila...kako ce preci....imaju ja mislik samo 5 puta fore da predju jezero..ukljucujuji i da odu i da se vracaju jer neko mora voziti camac...
 
Član
evo postavio je ovaj, ja sad moram ici. skonto sam nesto inovativno sto cu postaviti, al nemam vremena sad za to. valjda cu fino uspjet izvesti :D treba jos razradit ideju heheheh :D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
eh evo i ja jednu...otac ima dva sina...otac ima 100 kila a sinovi po 50kg, moraju preci sa obale na obalu sa camcem koji nosi samo sto kila...kako ce preci....imaju ja mislik samo 5 puta fore da predju jezero..ukljucujuji i da odu i da se vracaju jer neko mora voziti camac...

pa odu prvo dva sina. jedan ostane na obali drugi se vrati, onda ide otac sam..onda onaj drugi sin vrati camac, i onda oba sina predju zajedno
 
Član
tarik_91 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
eh evo i ja jednu...otac ima dva sina...otac ima 100 kila a sinovi po 50kg, moraju preci sa obale na obalu sa camcem koji nosi samo sto kila...kako ce preci....imaju ja mislik samo 5 puta fore da predju jezero..ukljucujuji i da odu i da se vracaju jer neko mora voziti camac...

pa odu prvo dva sina. jedan ostane na obali drugi se vrati, onda ide otac sam..onda onaj drugi sin vrati camac, i onda oba sina predju zajedno

tacno...ja znam jedino te na taj fazon...evo npr...kako ces prerezat tortu na 8 jednakih dijelova a da imas pravo na samo 3 reza...logika...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top