PIK fails

PIK fails

RE: PIK fails (reincarnation)

edo_benz je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
ko ono prodaje odavdje ošinut auspuh poznato mi ???? haha ;)

edo jel to na mene mislis nije u mene osinut nov je ja samo ja pusio vutru na njeg :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a tu smo znaci :D

sto kasnis sa ovim reply :D u policiji se trazi ovaj lonac izdata potjernica za njim a zato niko nece da ga kupi hoce da samo ja na*ebem :lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

GolFanatiCars je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
ko ono prodaje odavdje ošinut auspuh poznato mi ???? haha ;)

edo jel to na mene mislis nije u mene osinut nov je ja samo ja pusio vutru na njeg :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a tu smo znaci :D

sto kasnis sa ovim reply :D u policiji se trazi ovaj lonac izdata potjernica za njim a zato niko nece da ga kupi hoce da samo ja na*ebem :lol::lol::lol::lol:

ma nisam odmah skontao da si ti vuko kroz njeg,sta mislis da to ja kupim ha,nece niko znat,dacu ti nekad da popusis hahahhaha
 
RE: PIK fails (reincarnation)

edo_benz je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
ko ono prodaje odavdje ošinut auspuh poznato mi ???? haha ;)

edo jel to na mene mislis nije u mene osinut nov je ja samo ja pusio vutru na njeg :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

a tu smo znaci :D

sto kasnis sa ovim reply :D u policiji se trazi ovaj lonac izdata potjernica za njim a zato niko nece da ga kupi hoce da samo ja na*ebem :lol::lol::lol::lol:

ma nisam odmah skontao da si ti vuko kroz njeg,sta mislis da to ja kupim ha,nece niko znat,dacu ti nekad da popusis hahahhaha
Ajd moze prodam ti, nece tebe trazit u mojoj carsiji :lol: de bizi hv@la ti na dimu al ne pusi mi se vise :D:lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

http://www.pik.ba/artikal/899075/booggati-veyron/#sta=pitanja



jooooooj čobana,pa ovome se mora stat u kraj nekako:icon_mad:
 
Top