PIK fails

PIK fails

LSD

Član
RE: PIK fails (reincarnation)

http://www.pik.ba/artikal/592729/puska--talcs-nikon-d200-on-a-rifle-stock-obavezno-idite-pod-detaljno/#sta=detaljno
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

nermin suljagic je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/592712/prodajem-pistolj-hz-2000/
zipa ovo ali pod detaljno,hehe

jbg pubijas ljude sto su ga prevarili, lik ti dadne dzabera pistolj :lol:
 
RE: PIK fails (reincarnation)

al gigant, zna gdje covjek zivi, ko je, broj njegov...i prijeti na piku, ni manje ni vise nego da ce ga ubiti!! muda do poda :D
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

Death_beat je napisao(la):
al gigant, zna gdje covjek zivi, ko je, broj njegov...i prijeti na piku, ni manje ni vise nego da ce ga ubiti!! muda do poda :D

Mogu misli iza ovog oglasa krije se neko djete od 10 god :D
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

eto ja sam mu postavio pitanje da mi kaze jeli auto kuca illll, jer i ja sam imao lose iskustvo s proslim autom isto u kiseljaku pa sam mislio da nije jedan te isti covjek :lol:
 
RE: PIK fails (reincarnation)

hehehe, kralj prijetio pa sad pobrisao sve:), bio je stavio broj vlasnika OVE autokuce, e sad dal je to to u pitanju! (auto kucu sam nasao pomocu broja koji je bio napisao, broj je isti mjesto isto tako da vjerovatno je na to mislio!)
 
Administrator
RE: PIK fails (reincarnation)

kakavih sve budala ima

Prijatelju ovaj tvoj auto vredi mnogo više ako je u ispravnom stanju,vredi i 10000 maraka,,ako prihvatas jedan savjet--ovaj auto svojim spoljasnim izgledom podseca jako na Ferrari model iz 2000 godine koji sam licno vozio u Austriji,,,ulozi 2-3 hiljde maraka i preradi ga u copy ferrari i uzmi 20-30 hiljada maraka laghano za njega,,ili ga pak ostavi sebi i okretace se vise za tvojim autom nego za najnovijim bmw-om.Raspitaj se malo o ovome i baci se na posao.Pozdrav.Dejan.
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

nismo je napisao(la):
kakavih sve budala ima

Prijatelju ovaj tvoj auto vredi mnogo više ako je u ispravnom stanju,vredi i 10000 maraka,,ako prihvatas jedan savjet--ovaj auto svojim spoljasnim izgledom podseca jako na Ferrari model iz 2000 godine koji sam licno vozio u Austriji,,,ulozi 2-3 hiljde maraka i preradi ga u copy ferrari i uzmi 20-30 hiljada maraka laghano za njega,,ili ga pak ostavi sebi i okretace se vise za tvojim autom nego za najnovijim bmw-om.Raspitaj se malo o ovome i baci se na posao.Pozdrav.Dejan.
Dobro ti je rekao :D
 
Početnik
RE: PIK fails (reincarnation)

svaki dan u svakom pogledu sve vise ovaj pik je sve sporija stranica jer se sve vise
puni sve vecim budalama :lol::lol: nego kaze moj jedan kolega budala i kvrgavi
drva nikad nece nestat hahaha :D
 
Top