PIK fails

PIK fails

Član
RE: PIK fails (reincarnation)

ZELA GTI je napisao(la):
gaga je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/559204/vw-golf-3-tdi/

9200KM.... WOW

Ja sam prije pola godine prodao golfa 3, 1.6 benzin bez klime za 7500 km. Cijena nije toliko pretjerana za tdi sa dobrom opremom

ne znam....auto je super tu sumnje nema al nije realna cijena
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

Jadna majko, najgore je što će ovaj Golf i otići za te pare.:icon_cry:
 
Legend
RE: PIK fails (reincarnation)

ovaj golf se vozao na palama, stvarno je u extra stanju, samo je pretjerao malo sa cijenom jbg
 
RE: PIK fails (reincarnation)

Posjeduje istu opremu kao i ja...samo je razlika sto ja imam grijanje u sjedistima,a on el. podizace! :-D
Hoce li ko kupiti mog golfa....za 9000 KM...a za one dvije stoje,neka kupi i ugradi el. podizace! heheh
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

ok, ako se tako golfovi prodaju, onda cu i ja za onu svoju kantu trazit min. 8000....jbg.. full fullova... :D
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

je preskup ovaj golf...no ovo je pocetna cijena ici ce on dosta dole...

off..
ali pojam full oprema nasim ljudima ne znaci nista, pojam kilometraze relativno nebitan....

npr. ako prodajes auto s full opremom (ne full osim klime i koze :D i sl.) i naravno cijenis tu opremu kako i treba, auto recimo 30 000 KM...dobit ces nekoliko glupih postova kao 'e pa takavog mozes kupiti za 25 000 kad hoces', takav se prodaje za 20 000 i sl.

ljudi kod nas ne kontaju pojam navigacije ( valjda zato sto je nit 'znaju', niti koriste :D) pojam koze, klime....
pa imamo auta koja se opisuju kao 'full fullova osim koze i klime??' wtf...

u evropi se auto prodaje iskuljcivo na osnovu opreme i kilometraze (neki dan mi je rodjak kupio golfa 4 za 6800 eura sa predjenih 80k u fullu )
pa tako tamo imas audija koji kosta recimo 20000 eura, ali imas i 'istog' koji kosta recimo 25000 eura jer je u fullu i mnogo manje presao (tamo kilometraza prodaje auta)..i to niko ne postavlja pitanje to je sasvim razumno...dok kod nas u takvoj situaciji 'ispadas' papak ako npr. dignes cijenu full auta ...
 

MTR

Član
RE: PIK fails (reincarnation)

AnDel je napisao(la):
je preskup ovaj golf...no ovo je pocetna cijena ici ce on dosta dole...

off..
ali pojam full oprema nasim ljudima ne znaci nista, pojam kilometraze relativno nebitan....

npr. ako prodajes auto s full opremom (ne full osim klime i koze :D i sl.) i naravno cijenis tu opremu kako i treba, auto recimo 30 000 KM...dobit ces nekoliko glupih postova kao 'e pa takavog mozes kupiti za 25 000 kad hoces', takav se prodaje za 20 000 i sl.

ljudi kod nas ne kontaju pojam navigacije ( valjda zato sto je nit 'znaju', niti koriste :D) pojam koze, klime....
pa imamo auta koja se opisuju kao 'full fullova osim koze i klime??' wtf...

u evropi se auto prodaje iskuljcivo na osnovu opreme i kilometraze (neki dan mi je rodjak kupio golfa 4 za 6800 eura sa predjenih 80k u fullu )
pa tako tamo imas audija koji kosta recimo 20000 eura, ali imas i 'istog' koji kosta recimo 25000 eura jer je u fullu i mnogo manje presao (tamo kilometraza prodaje auta)..i to niko ne postavlja pitanje to je sasvim razumno...dok kod nas u takvoj situaciji 'ispadas' papak ako npr. dignes cijenu full auta ...

ne vrijedi ni u europi ta oprema toliko , gleda se godina ( modelska ) , kilometri i ukupno stanje auta ;)
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

ma nisam sad precizno cijenu odredjivao , onako tek da se zna o cemu govorim...
al model, kilometri ,oprema, i ukupno stanje 'drasticno' povecavaju cijenu....
 
Član
RE: PIK fails (reincarnation)

Streethunter28 je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/591108/golf-5-1-9-tdi-zamjena/

jako lijepa boja na petici, nije vidjelo FULLA a i mozda je se covjek zaebo za jedno 10 hiljada kad je pisao cijenu :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top