Peugeot 307 HDi GOLD! - CIVIC&307 Fotke!

Peugeot 307 HDi GOLD! - CIVIC&307 Fotke!

Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: fotke

promijenjena kožica na mjenjaču, stari skaj se ofucao...

2f084kk.jpg
[/img]
20a460j.jpg
[/img]

da li neko ima prijedlog gdje da kvalitetno presvučem volan u kožu i koliko to okvirno košta... ova kožica je extra ispala za cenera ;)
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: kožica na mjenjaču

Imas dosta tema na to presvlacenje volana, ako se ne varam cijen e su varirale(koje su postavljali momci koji su vec presvlacili svoje volane) od 40 do nekih 60kma (msm da je tako bilo) a samo polako i bice jos ljepsi
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: kožica na mjenjaču

vidio sam par tema vezane za presvlačenje, ali slabo ima šta oko volana... Te cijene bi bile prihvatljive... Hvala drug...
 
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: kožica na mjenjaču

drug jesi li ovu kozu oko mjenjaca kupio u nekom auto shopu ili ti je neko napravio...
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: kožica na mjenjaču

Radio mi obućar u Zenici za 10KM i 1 sat vremena... Žuti konac sam zahtijevao :icon_smile:
 
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: kožica na mjenjaču

evo ti jedan prijedlog ako vec to nisi uradio
Volan spusti ka dole i sic također i sjedi i provozaj se po mogucnosti stisni ga malo jace pa da vidis relaksacije
ja taman dosao sa pusta i tako vozio predobro mi je taj nacin jest da prvi put probam i aj to jer auto sam uzeo prije 3 mjeseca ali extra je
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: kožica na mjenjaču

hehehe....probao sam to neki dan... jest dobro, al kad sam dao drugu da provoza i kad sam vidio da u njemu izgleda ko malac od 10 godina, i onako viri preko komandne table bilo mi presmješno. sad su mi sjedišta naštimana onako na sredini, tako da je i ovo lijepo skroz... pozzz...
 
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: kožica na mjenjaču

dobar ti taj obucar nema sta :) odes u visoko 60 KM presvlacenje volana u kozu ' radio ja' na golf-u svom... imam br. ako budes htjeo cut'cemo se kad ja dodjem kuci naredne sedmice... Ciao Ciao bella :D
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! update: kožica na mjenjaču

odlično drug... daj mi broj na Facebook ili PM ako nije problem... Hvala... Mislim da sam ti vidio auto jučer na bulevaru... (crvena kočiona kliješta)? pozzz.
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! tapaciranje volana

Pozdrav svima, ako neko zna ko u Visokom (ili bliže Zenici) radi kvalitetno tapaciranje volana, molim da mi ostavi broj. Hvala...

Nije valjda da niko nije tapacirao volan???
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD! tapaciranje volana

061 417 721 esmer visoko
njegovi radovi na autima su mi se najvise svidjeli od svih sta sam gledao
a posto sam dosta picajzla oko tih stvari koje nekome plaćam da mi urade onda mogu garantirati za njega jer radi bez greske
 
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD!

hehe jesi vidjeo si me taj sam bio :p ja tebe nisam vidjeo mislim nisam obracao paznju ni na sta... eto dao sam ti broj al vidim da ti je jos neko dao br.moze se nabavit jos brojeva za to. no frx samo mi se javi :)) a ofarbo klijesta iz dosade nije losHe :D kad me vidis pa ce mo se dog. za ono slike OfO Ono :D pozz
 
Član
RE: Peugeot 307 HDi 66kW/90KS GOLD!

;) Pričao si sa taksistom isto u sivom 307... Hvala na broju i vidimo se...
 
Top