Peugeot 307 2.0 HDI

Peugeot 307 2.0 HDI

Član
Pozdrav,

evo sam si uzeo malo vremena da napravim par fotografija tek kupljenog Lava i malo bolje uvežem kako funkcionira ovaj sajt (iz nehata sam upao drugom članu u garažu) :)

Lav je 2002 godište, 66 kw, 90 ks i kako prolaze dani sve sam zadovoljniji.

Praktično, još upoznajem vozilicu i vjerujem da ću ovdje naći dosta korisnih informacija.

125qa35.jpg


2l87nug.jpg


ir2tma.jpg


2dsfzb8.jpg
 
Član
Enterijer bih ja promjenio neide mi nekako sa zelenom bojom al sad zasad je oke..
 
Član
Svidja mi se unutrasnjost, mada mi ne ide bas sa vanjskom bojom auta. Ima par komada ove boje ovih Pugova u TZ i fakat mi se svidja boja. Imam isti motor iste snage i mogu ti reci da sam nakon cca 6mj. poprilicno zadovoljan.
 
Član
cTERZAr je napisao(la):
o fino,puno srece,lijepo to sa kozom :cool:

Hvala hvala :cool:

mara- je napisao(la):
superbenzema9 je napisao(la):
jel sa FAP filterom ili ?

Nema FAP od 90ks ni jedan.

Upravo tako, išao sam na opciju bez fap-a i tog plutajućeg nečega, što jednostavnije to bolje :D

nedim98 je napisao(la):

Hvala Nedim ;)

apdejt je napisao(la):
Svidja mi se unutrasnjost, mada mi ne ide bas sa vanjskom bojom auta. Ima par komada ove boje ovih Pugova u TZ i fakat mi se svidja boja. Imam isti motor iste snage i mogu ti reci da sam nakon cca 6mj. poprilicno zadovoljan.

Ma da, u pitanju je samo nijansa u izboru boja, jer se meni koža generalno dopada.

Ova varijanta zelene je fakat super.

A motor... prede kao mačka, vuče pravo!
 
Lijep pug, lijepa boja, mali potrosac. ;)
Navozaces se ti ovog puga sigurno dobar je dizel od 90 ks, mnogo bolji od onih od 110 ks sa fap filterom.
 
dobar auto imam isto sa istim motorom samo 107 HP bez FAP-a.....sve u svemu nadam se da ćeš biti zadovoljan ako ti bude sta trebalo koja info samo javi!!!
 
Član
Vlado206rc je napisao(la):
Lijep pug, lijepa boja, mali potrosac. ;)
Navozaces se ti ovog puga sigurno dobar je dizel od 90 ks, mnogo bolji od onih od 110 ks sa fap filterom.

Ja sam naletio na 1.6 HDI 80kw bez FAPA fabrički i baš dobro ide. Jeste da ima plutajući, ali valjda neće biti nekih uskoro problema.
 
mara- je napisao(la):
Vlado206rc je napisao(la):
Lijep pug, lijepa boja, mali potrosac. ;)
Navozaces se ti ovog puga sigurno dobar je dizel od 90 ks, mnogo bolji od onih od 110 ks sa fap filterom.

Ja sam naletio na 1.6 HDI 80kw bez FAPA fabrički i baš dobro ide. Jeste da ima plutajući, ali valjda neće biti nekih uskoro problema.

Ne mora znaciti da ce na svakom zezat plivajuci zamajac, mozda si ti bas kupio onog pravog :lol:
 
Top