peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

peugeot 206 2.0 hdi, xs- nove slike strana 7 - nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

edoze je napisao(la):
ma u mene dzip,stipis zube i lagano:lol:

Ima i meni stari dzipa sa njim ni ne gledam rupe idem sve ko da je po pisti.Nemam sta lagano pici ko lud.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Tesko druze da si ovog vidio.Uglavnom samo ide prema vikendici slabo se voza sa njim po gradu.Uglavnom Galloper je valjda se tako pise, 2000 godiste 2,5 tdi zelena boja kratki.
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Lijep pug ,ako ces vec stavljati te kristalne stopke (ali bolje nemoj) onda neka budu neke smoked
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

Evo stavio sam i xenone kako sam rekao.
Made by edo_16v, malo se napatio al se isplatilo.
Hvala mu jos jednom za patnju koje mu je napravilo moje auto:icon_smile:
Malo se mozda teze vidi al je slikano na brzinu pa cu slikati drugom prilikom i bice mnogo bolje.
Sljedeci su angel eyes farovi.
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi

edoze je napisao(la):
ma ima 100%,kad sam polagao,prije skoro 2 godine,instruktor mi pricao,ostavio neku curu u autu da radi garazu i skrsila mu felgu,otkinula komad,i on odnio tom liku i zavario,sta ja znam sta je uradio...uglavnom,felga je nakon toga presla 50-tak hiljada i danas je na autu,sve ok...neces se pokajat...
a vala bas po zenici,samo rupe,bolje po makadamu,jos na carini gore,moras drugom na ler-gasu prelazit:icon_mad:


sta se edo zalis,pa ti terenca vozas,kako je meni u golfu:lol::lol::lol:
Ja bi sve plako kad se tim putem vozim,a vozim se skoro :icon_cry:svaki dan

Berza je napisao(la):
Evo stavio sam i xenone kako sam rekao.
Made by edo_16v, malo se napatio al se isplatilo.
Hvala mu jos jednom za patnju koje mu je napravilo moje auto:icon_smile:
Malo se mozda teze vidi al je slikano na brzinu pa cu slikati drugom prilikom i bice mnogo bolje.
Sljedeci su angel eyes farovi.

fino je ovo ispalo drug,a i 206-ca je ;)
samo nemoj stope skidat,ove su extra
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

berza fin legli,od sad cu te vjerovatno vidjat,nema puno pugova xenone:D
@tvrdoglavi:ak je terenac nije tenk:lol:
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi

edoze je napisao(la):
berza fin legli,od sad cu te vjerovatno vidjat,nema puno pugova xenone:D
@tvrdoglavi:ak je terenac nije tenk:lol:

ne znam nisam se nikad vozio,al po nekoj logici trebalo bi da je i na rupama koliko toliko udoban:icon_rolleyes:
 
Član
RE: peugeot 206 2.0 hdi

ma kad ides po onim kraterima,ne spasi te rolls royce:D
a ne skace ko obicna auta,otac onda naleti trecom,nekad i cetvrtom,meni se sve place:icon_sad:
 
RE: peugeot 206 2.0 hdi

e drug poz, i ja imam 206ic samo svjetlija plava boja, de mi reci za xenonke koje su 6000 ili vise i kako izgleda s tvog pogleda, ako hoces angle eyes i stope ja ti preporucujem da uzmes crne jer je i auto tamnije previse bi bilo extremno tamno i kristal...a javi mi se na p.m. da ti dam br. radnje u zenici naj jeftinije ces proc za stope i angle eyes...400KM obadvoje moze i odvojeno..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top