Peugeot 206, 1.6, 16v.

Peugeot 206, 1.6, 16v.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 206, 1.6.

Hvala momci:icon_biggrin:
Eto, sad sam malo nervozan dok ne vidim sta cu sa muzikom.
 
Član
RE: Peugeot 206, 1.6.

http://www.youtube.com/watch?v=x_PcVDfLp4o

Evo i jedan klip usput. Komsija i ja se sprdali, obilazim ovaj auto, kad on dugacka svjetla upali, a mi pomislili da je presretac! Zivi smo se sasrali. Inace, jel' ima neko u blizini da mi pogleda sanzer, da vidim jel' crk'o i sta cu dalje?
 
Član
Dobro ti njega vozis hehee valja ga malo nekada i "propuhati " :cool::cool: A za crijevo hmm..... inace meni je prije mozda kojih 3 mjeseca crijevo al mislim ono od grijanja pukla i iscurilo mi sve na pod pod noge jedva zivu glavu izvuko klizale se noge bolje nego na ledu hehe i to sve radi kretena koji mi je postavljo cd mp3 iz kenwooda citluk lokacija lik mi pogresno sve spojio :( mozete mislit i ja skontam tek kad mi je crkao osigurac od table onaj crveni od 10a i ja ga mjenjo i opet mi crko al sam se usr** onda nisam se nado da moze smrdit i dimit onoliko iz osiguraca.. :S al uglavnom onda ga odvezem i covjek kaze budi sretan sto se nisi zapalio :S Sreca vrata se dobro otvaraju hehe.. Inace uvjek potrefim na nekog kretena koji mi mjenja stvari al odsada ne hehe. Inace bih svakome preporucio da malo pazi kod koga servisira ove lavice jer ih ima "da znaju" pa na kraju vlasnik malo pocrni u autu ....
 
Član
Naravno da ga valja produvati:D
Inace, ovuda niko ne vozi sporo, pa necu ni ja:D
Ne znam kako je kod tebe ono crijevo do hladnjaka sto dolazi, ali na mom je neki sistem, Boze sacuvaj:icon_mad:
Sad sam zategao to vezicama i nece vise biti problema, ali me nervira sto mi je stari cj*ao CD sanzer, pa sad mjenjaj non-stop audio diskove:icon_mad:
Sto se tice majstora, ja prezadovoljan! Da si blize, bio bi i ti zadovoljan, vjeruj mi. Na moju preporuku svi imaju popusta:cool:
 
Član
Eh volio bi i ja da sam blize al jbg :( ... Nije ni ovde toliko lose gura se hehe sanzer uzmes polovan nisu skupi ja mislim oko crvenke se mogu naci dobri :)
 
Član
Ma mislio sam da nadjem polovan, ali prvo da mi neko pogleda sta je sa mojim. Mozda i necu uzimati, vec da uzmem neki dobar CD player, ali bice mi ruzno. Ovako se oridjidji bolje uklapa:D
 
Član
Mogu ti ja pokazat sto sam ja sebi kupio i extra se uklopio inace ako nije problem mogu li dobiti tvoj msn preko pm malo me lavic zafrkaje pa da cujes ;)
 
Član
Bacio sam ti PM:icon_biggrin:
Inace, Lavic je veceras popio pola rezervoara driftajuci i nije posustao nimalo:D
 
Član
Evo malo da osvjezim autic, nisam odavno. Ima nekih novosti, ali kad bude ljepse vrijeme pa cu poslikati. Cuo sam da satovi lazu na kolima, pa sam sa jednim clanom foruma testirao po GPS-u i primjetio da sat ne laze ni 1km/h. Ko ne vjeruje, provozacu ga.:cool:
 
Član
Ne znam za druge krajeve, ali kod nas danas kao da je ljeto! Napokon SO da se spere sa auta! Usput i sijalica fara promijenjena, opet crklo govno!:icon_mad:
Evo malo slikica ovog napokon suncanog dana!

ed077ceb.jpg


5c56c333.jpg


d650a314.jpg


6985d576.jpg


801bf5c1.jpg


be6ceb6f.jpg


51a45fbc.jpg
 
Član
RE: Peugeot 206, 1.6, 16v. Update, 27.02.

Ma da, nasa auto skola, skoro smo preregistrovali auto. Razmisljam i ja da zavrsim za instruktora, ali sacekacu koji mjesec da zavrsim fax. Nemoj se cuditi ako te opere auto skola negdje.:D Usporicu, pa cemo i pivce popiti.:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top