Peugeot 205 Gti

Peugeot 205 Gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 205

ma ja skoro uvijek nesto radim na njemu,ako nemam para da kupujem sta onda nesto sredzujem i raduckam.:majstor:
 
RE: Peugeot 205

kolega samo polako i ja imam puga 309,do sada sam mu samo uspio boju promijeniti i to je to,i ja sam slab s parama ali kao sto raja na forumu kaze bitna je volja,i sve ce se polako posloziti,nego lijep pug stvarno svidja mi se.pozzz:cool::cool:
 
Član
RE: Peugeot 205

hvala na komentarima.
dewillrock dzaba ti je druze volja kad nemas para.volja ti je stimulans a pare jos veci.
M A R E X nemozes nigdje naci orginal maglenke pogotovo nove.mislio sam nesto priblizno kad bi nasao da postavim.dobro mu maglenke prvo stoje.
Nije se nesto posebno radilo na autu.mijenjao sam plocu nazad.pravio po sebi novu jos samo da je presvucem kozom.prije registracije je legla muzika:lol:
trebam da prodam auto il motor da pravim garazu,tad bi trebalo biti para da se sta radi.
 
Član
RE: Peugeot 205

sanchez22 je napisao(la):
evo malo da osvjezim garazu:lol:
uradilo se dosta na autu,prednji i zadnji spodjler drugi,na masini radzene sitnice,nazad kocnice uradzene.ma bruka posla i para se ulozilo.vise posla nego para.:lol:
dizne provjerene,bile zute ali nije dobro radio bile za 1.9.
2vd1uf5.jpg

nclfef.jpg

brisac ovaj moram sto prije rijesit bas je nidze veze,imali ko nosac brisaca viska.

imaš u PEUGEOTu na stupu
oko 33KM, čekaš ga 7 dana

trk
 
Član
BEMWE ja da imam 30km ozenio bih se.ima na otpadu moze se naci nego meni mrsko trazit.
Farovi,zmigavci i stopke su iste kod sviju.samo je razlika u godini proizvodnje.mladzi imaju crveno sa bijelim,a ovi stariji ovakve moje.imam desno staklo od stopke od novije verzije lijevo mi je neko razbijo na parkingu i smugno nabijem mu ...
 
Član
ajd polako...samo volju trebaš imat...friend je svog(1,9gti) slagao skoro 3 godine (uz ženu i dijete)

al budeš ti...samo polako i doć će sve na svoje mjesto ;)
 
Član
e moj druze ja sam svog radio 4 god.kupio ga 2005. a ove god ga tek reg.zamjenio sam mu haman sve.slabo sta da je njegovo ostalo.kad auto dugo stoji vani na parkingu to je smrt za njega.pola sistema moras mijenjat.
 
RE: Peugeot 205

dewillrock je napisao(la):
kolega samo polako i ja imam puga 309,do sada sam mu samo uspio boju promijeniti i to je to,i ja sam slab s parama ali kao sto raja na forumu kaze bitna je volja,i sve ce se polako posloziti,nego lijep pug stvarno svidja mi se.pozzz:cool::cool:

dodi do mene,ofarbacemo i tebi haubu u crno:D

drug pug je solidan,zanimljiv je stom crnom haubom,neznam ja bi mu jos haubu izvukao na bad look.
sretno dalje....
 
Član
RE: Peugeot 205

sanchez22 je napisao(la):
hvala na komentarima.
dewillrock dzaba ti je druze volja kad nemas para.volja ti je stimulans a pare jos veci.
M A R E X nemozes nigdje naci orginal maglenke pogotovo nove.mislio sam nesto priblizno kad bi nasao da postavim.dobro mu maglenke prvo stoje.
Nije se nesto posebno radilo na autu.mijenjao sam plocu nazad.pravio po sebi novu jos samo da je presvucem kozom.prije registracije je legla muzika:lol:
trebam da prodam auto il motor da pravim garazu,tad bi trebalo biti para da se sta radi.

bas jaran nedavno uzeo puga sa XS opremom bas me pozitivno iznenadio sa opremom, i njemu su bile maglenke kriticne pa smo stavili obicne i odlicno su se uklopile (postavim sliku poslje ne mogu je uploadovati)
 
Član
Golf 1 TDIntercoler nemoj njemu farbat cu crno nije njegov 205 heheh.nije los sa crnom haubom,samo mi je beze sto ima puno takvih auta.kad uzmem novu bice u crveno,ova je kriva ko gudalo zato je crna da se nevidi na njoj.razmisljao sam o bad looku al neznam hoceli mi htjet buraz uradit.ima okolo posla pa tek onda ce to na red doci.
arminnn kod mene je obicna gti oprema.kod puga dodju el stakla,sjedista,centralnna brava.to je mozda noviji xs oni imaju klimu,abs i jos dodatne opreme.hajd stavi slike da vidim kako stoje.vidjet cu da nadjem kakve da stavim bice drugo auto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top