Peugeot 205 Gti

Peugeot 205 Gti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Peugeot 205

Sanchezu,

jesi dobio ponudu

ja bih ti preporucio crni komplet zbog toga sto je lijep a i sto je kvalitet vrh.

Pozz
 
Član
RE: Peugeot 205

hvala na komentarima.prije 2,3 dana mi stalo auto.danas da vidim sta je u pitanju kad ono benzinska pumpa.
sutra u radnju kupit novu i izbi mi iz dzepa najmanje 100km.pozzz
 
RE: Peugeot 205

Uh pugic je bombona,jos da je 1.9,ipak zavidim ti na Getaci,samo ne na tim kvarovima,hm,steta.:icon_confused:
 
Član
RE: Peugeot 205

1.6 je meni tamam.dobro nebi bilo lose da je i 1.9.kad auto stoji puno vremena bruka kvarova.
 

Zex

Član
RE: Peugeot 205

Fin je,nema sta,jos samo nadji plastike,sto se izgleda svana tice,izmi jos i prednji branik i to bi bilo to.
Ima dobru masku,kao i moj ;)
A,da gde si nasao Speedline,super su mu legle,iako je 1.6 sad izgleda kao 1.9.

P.S. Koje opruge imas napred,deluje dobro spusten,a to se trazi. ;)
 
Član
RE: Peugeot 205

hvala druze.imam prednji i zadnji spojler u supi orginal od gti-a,na prednjem samo da jedan komadic zaljepim i postavim a na zadnjem imam malo vise posla,ali nikad da se nakanim da to uradim.a felge sam nasao u mostaru kod ovog jednog momka.bile 150km.
a spusten je tamam.trebam uzet kakve orginal opruge.neke su na njemu beze sjecene i nisu orginal pa mi lupa kad namotam.ma pomalo se sredzuje.pozzz
 
Član
RE: Peugeot 205

hvala na komentarima.ma parica po koja i naleti pa se ponesto i kupi za auto,al nema se ono da se rasipa.
pug nije na prodaju.ne ispalti mi se prodavat
 
Član
RE: Peugeot 205

evo malo da osvjezim garazu:lol:
uradilo se dosta na autu,prednji i zadnji spodjler drugi,na masini radzene sitnice,nazad kocnice uradzene.ma bruka posla i para se ulozilo.vise posla nego para.:lol:
dizne provjerene,bile zute ali nije dobro radio bile za 1.9.
2vd1uf5.jpg

nclfef.jpg

brisac ovaj moram sto prije rijesit bas je nidze veze,imali ko nosac brisaca viska.
 
Član
RE: Peugeot 205

Fino je vidjeti da josh radis na autu, samo lagano i kolko mogucnosti dopustaju ova auta su rijetkost i treba ih cuvati;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top