Passat B3 2000 1.8 T 110 KW Plin ???

Passat B3 2000 1.8 T 110 KW Plin ???

Član
Treba mi par savjeta ili prijedloga za ugradnju plina u ovaj auto.
Da li se isplati i mogu li imati nekih problema. Hvala unaprijed.
 
Član
Da li se isplati zavisi od toga koliko prelaziš kilometara.

Taj motor odlično podnosi plinsku instalaciju.
 
Član
Rokaj plin:icon_biggrin:

Doći će do zanemarivog pada snage (na novijim motorima oko 2%), motor će da troši više plina nego benzina ali se isplati.

Instalaciju obavezno odradi kod nekoga tko zna svoj posao. S tim motorom ne treba fušeriti:icon_biggrin:
 
Početnik
drug ja toliko trosim u pasatu 1.9 tdi 81 kw mjesecno ako ne i vise,samo jednom sam uspio da mi 2 puna rezervara budu za 1 mjesec sve ostalo je iznad te mjere,,po meni ti se neisplati ali nezz opet svako svoje zna;)
 
Član
mislim da bi za godinu dana mogao da iplatim tu uvalu sto se tice love
ali ne bi volio da imam nekih problema sad ovo kako je zima trosi mi auto oko 12 do 13 litna 100 km jer mi je tiptronik
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
drug ja toliko trosim u pasatu 1.9 tdi 81 kw mjesecno ako ne i vise,samo jednom sam uspio da mi 2 puna rezervara budu za 1 mjesec sve ostalo je iznad te mjere,,po meni ti se neisplati ali nezz opet svako svoje zna;)

Glavni spameru imaš otvoren offtopic.

Tko potroši toliko goriva? Ti ili tatica?

Porediš 1.9 tdi i 1.8 turbo motor.
 
Početnik
ZELA GTI je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
drug ja toliko trosim u pasatu 1.9 tdi 81 kw mjesecno ako ne i vise,samo jednom sam uspio da mi 2 puna rezervara budu za 1 mjesec sve ostalo je iznad te mjere,,po meni ti se neisplati ali nezz opet svako svoje zna;)

Glavni spameru imaš otvoren offtopic.

Tko potroši toliko goriva? Ti ili tatica?

Porediš 1.9 tdi i 1.8 turbo motor.

neka ti kazu neki clanovi ovog foruma koliko ja vozam a koliko moj "tatica",da ti to nisi ljubomoran mozda,neka ti kazu da ja 99% svog vremena provedem na putu,ali vjerovatno si ti zamisljen pa kontas da sam ja kao i ti,tj da izvezem auto 2 puta sedmicno,varas se,ti kada budes moderator imas pravo da mi naredis nesto a sad naredjivanje mozes okaciti macku o rep,to kao off i sl,ja neporedim motore vec samo kazem da u odnosu na njegovu potrosnju goriva i moju njemu se neisplati plin,,,,ali to je ipak moje misljenje a ne svemoguce i vrlo iritantnog zele koji predje 10 kilometara sedmicno,,bi-bi makni mi se sputa,,papa:icon_biggrin:
 
Član
:lol::lol:

Naravno da se ne isplati kada gledaš iz tvoje perspektive. Tatica sipa dizela a ja se vozam. Koji vrag bi netko trebao ugrađivati plin u auto?

Da sam ja moderator ti ne bi imao ni 10 postova. Ne bi stigao napisati preko 1000 postova smeća po forumu.

Ajd na spavanje pa sanjaj bibije.
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
drug ja toliko trosim u pasatu 1.9 tdi 81 kw mjesecno ako ne i vise,samo jednom sam uspio da mi 2 puna rezervara budu za 1 mjesec sve ostalo je iznad te mjere,,po meni ti se neisplati ali nezz opet svako svoje zna;)

kako mu se ba nece isplatit plin,skontaj sta je 300km jbt,necija plata
koliko ce smanjit ovu sumu plinskom instalacijom,samo to treba pomislit
nece izgubit nista,osim nesto malo performansi,a dobit ce puno
ostadose pare u dzepu
 
Član
mene jedino kopka moze li mi sta biti sa masinom
nedavno mi je jedan jaran pricao kako mu je neki drug imao na bmw-u plin i pukao mu blok motora
i kaze otisao da majstora i ovaj mu rekao da mu je pukao zbog plina da mu je isusio motor ????
 
Član
Samo rokaj plin , nemaš frke za motor , ako je prava plinska instalacija.
Te priče , sjebo plin motor su moguće ako se plin ugrađuje kod Muje ispod orasa:lol:
Pa Opel ,SAAB ,VW... imaju tvornički plin u turbo motorima.
 
Član
Samo napred, seqvent plin i to kvalitetnu instalaciju i nemas problema, ti koji imaju problema imaju neku staru isfuserenu instalaciju(kakav je slucaj bio i kod mene), inace kad je sve po ps-u nema frke! A sto se tice toga da li ti se isplati, nego sta, ako sad trosis 300km, racunaj da ces na tu kilometrazu trositi skoro duplo manje plus dodaj malo na benzin za paljenje i na odravanje, od prilike 200km, 33% manje....nije malo.

P.S. Obavezno 10% vozi na benzinu, znaci na predjenih 1000, predji 100 na benzinu, na otvorenom i sl, zbog dizni.
 
Top