Passat 3BG Black

Passat 3BG Black

Dobro drug svako ima svoje gledanje drugacije a vjeruj mi da uzivo kad bi ga pogledao misljenje bi ti bilo potpuno drugacije nije mi u cilju radit sto je za ocekivat odnosno sto bi svako nije to to ,,,,
 
Malo se danas radilo oprao se passaner i skinuta zastita haube za ovu godinu i isprobala se polir masina .... slike govore vise ja mislim ....20140210_105347.jpg CAM00710.jpg CAM00715.jpg CAM00722.jpg CAM00723.jpg CAM00732.jpg CAM00746.jpg CAM00747.jpg CAM00752.jpg
 
Znam to neces vjerovati i traku imam spremnu hehe.....to nekad ljeti kad ako budem imao vremena jedan dan odradit full...a mislim da nije lose ispalo za prvi put ???
 
Nema nikakvih krugova bilo je sunca posle kad sam zavrsio sam istjerao iz "hladovine" da provjerimo i nije nista ostalo .... Pratio sam po YT kako se to radi heheh
 
Malo da svratim.do garaze da dignem prasinu...
Slika prvomajska i pranje posle maja...
Slike bi trebalo.da su dobre ipak je lg g2 u pitanju :)
Na autu se nista ne radi.trenutno jer nemam.stalno zaposlenje i.drugih troskova tako.da.do.daljnjeg ovako.stoji...jedino u planu sto jeste mozda.krajem.ljeta presvlake na.mjeru i extra kombinacija koju sam zamislio....CAM01171.jpgCAM01179.jpg CAM01191.jpg
 
Top