Passat 3BG Black

Passat 3BG Black

Moracu ga pitati ....koliko sam vidio rasprodaja sad kod njega hehe...a vecinu si ti pokupio...nisi fer jb.g.nista nama ne ostavljas ....haha..... Da li zna neko ili je mozda ko radio sebi sljedece..... naime foliju sam dosad lijepio na ove stopove ali mi se ne svidja tesko je uradit skroz ....kakav je postupak sa transparetnim sprayom jel ko radio vidi li se sta kada se predje sa njim preko stopa ??? I jel ko farbao ove lajsne na vratima koliko dugo drzi kada se ofarba i kakav je postupak ....to sam mislio sljedece uradit da bi bio bas Passat "BLACK EDITION" ...
 
Sta bi drug sa tvog lipa sto si kupio ....hoces montirat ga ponovo il mozda ide u prodaju ????
Skino sam ga i dao kumu na audija A3 :)
A sto se tice stopki i transparentog spreja, ja sam farbo na passatu 3 stopke njime, i evo vec drzi 4 godine nije se ni malo obrisao ili slicno, a i vidi se fino kad palis zmigavac i tako te stvari, ti odlucujes koliko ces ih zatamnit dovoljno je samo malo prijeci 1 sloj ili eventualno 2.
 
Gdje se to ima nabavit...ima li npr u svakoj malo boljoj prodavnici auto lakova??? Jer na pik sam nasao samo jedan lik da prodaje te sprayeve...
Moram li prije toga nabacit plastic primer???dobro ocistit pa onda to...
 
Gdje se to ima nabavit...ima li npr u svakoj malo boljoj prodavnici auto lakova??? Jer na pik sam nasao samo jedan lik da prodaje te sprayeve...
Moram li prije toga nabacit plastic primer???dobro ocistit pa onda to...
Ma joj druze mozes ba svagdje nac taj sprej samo trazis CRNI TRANSPARENTNI sprej, i oni znaju odma koji je,a sto se tice podloge, ja sam to sad ti kazem radio na passatu 3 prije jedno 4 godine i nisam nanosio nista prije tog spreja, samo ocistio dobro zastitio okolo trakom i nanosio prvi sloj, pa mi nije bilo dovoljno pa posle 15min drugi sloj, i kazem ti nema sanse da se obrise, a i dobro svijetle opet sijalice unutar fara daju se fino primijetiti, ja bi ti preporucio kupi crni transparentni i kupi bezbojni lak u spreju msm u boci od spreja, preci transparentim i odluci koliko ces ih zatamnit i kad se odlucis, ostavi dobro dobro da se osusi jedno 1,2 sata i posle tim bezbojnim lakom prijedjes 2 sloja isto prvi sloj 15 minuta pa posle drugi sloj se susi 45m. Taj bezbojni lak im dadne sjaj sjaje se ko staklo :) Bas fino izgleda, radio sam ja drugu na golfu tako kako sam ti opisao.
A ako ti se to sve ne svidi uvjek imas razredjivac :D
 
E to je mene mucilo vise mozel se posle.skinuti heh...npr danas ofarbam.osusi se pa.sutra namontiram ako ne valja da skinem farbu...ja bi izvadio stop jedan odnio komsiji lakirer je pa bi to mi ocistili lijepo pa ako nadjem taj sprej ofarbati i znaci kad se osusi onda bezbojnim...moracu vidjeti ovih dana imal toga spreja ovdje kod mene gdje i kupit zaj jedan sprej i jedan bezbojni pa probat....mislim da bi mu dobro leglo crne stopke da su...
 
Ja ti kazem slobodno to uradi neces se pokajat samo nemoj sad previse zatamnit nek malo probija ono razumijes, a nemoras uopste skidat far dzabe se mucit, samo zastiti dobro okolo trakom i novinama i cao.
 
Nema veze lakse mi je skinuti nego zastiti skoro sam ih skidao pa sad znam.kako ide...hehe...nebih ja to previse mozda malo tamnije nego ovako sa folijama sto je....
 
Eh ewo kolega s foruma trazio slike pa.imam nesto da ubacim da pogleda... znaci rijec je o farbanju stopova transparentnim.sprejom.... razlike sto se tice jacine sijalica nema.velike u odnosu koliko je zatamnjeno sad....bice slika uskoro boljih....CAM00678.jpgCAM00682.jpg
 
Opaaa svaka cast fino je to ispalo jesi polirao posle farove kad si ih ofarbo?
Bas se fino sjaje nisu izgubili sjaj nimalo :)
Svidja mi se bas to sto si odradio...
 
Nisam jos ispolirao ali planiram.i to uradit nemam vremena trenutno za poliranje vidi se da ni auto nisam.stigao oprati hehe....
 
Član
ne znam druze meni ovo nije nesto
na ovoj zadnjoj slici izgleda kao golf 3 karavan
ja bih stopke vratio u stock
 
Član
Ne bih da pametujem, ali mislim da bi se na tvoju boju auta bolje slozilo da si stope vise zacrvenio, da si ih derao crvenim transparentnim. Ovako nekako previse dark, jos su ti i felge crne. Samo prijedlog naravno, a ti razmisli o tome :)
 
Bio sam razmisljao.i o toj verziji sa crvenim da predjem ali nije to to....ne idem.u tom smjeru previse bi mi.odudaralo od crnog auta....vjeruj mi uzivo.mnogo bolje izgleda nego na slici....hehe moze licit na sve ja mislim al.golf 3 tesko hehe
 
Član
ovako na prvi pogled me asocira na tricu :D ili pasata 5 linija prije ovog
ono sto hocu da kazem je da su njegove stopke nesto po cemu se on razlikuje od gore navedenih kada ih gledas sa ledja
znaci slazem se sa kolegom Arminom, previse je ovo tamno jos pogotovo u kombinaciji sa crnim autom "mrak"
inace ostatak auta je super
 
Top