Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

RE: Marex-Passat 3bg: KESKIN 17" 7.5-9J

Bit ce pravo lijepo;) ne moraju uvijek bit hrom.

Samo ne vidim razlog zasto skidat cijeli branik zbog tih lajsni :icon_question:
 
RE: Marex-Passat 3bg: KESKIN 17" 7.5-9J

M A R E X je napisao(la):
Pa da se ne polome zabice tj. zakacke... ;)

;) ta ti je na mjestu, znam da moze i onako kako sam vec pomenuo al uvijek ima neko ko bolje zna :cool:

Sve u svemu bit ce to super :cool:

Jel idu samo lajsne na farbanje ili jos dole i one plastike kao lipovi :icon_question: sto su u liniji sa plastikama od pragova. To sam vidio u nekoliko pasata u boji auta pa i ne stoji bas lijepo zato pitam
 
Član
RE: Marex-Passat 3bg: KESKIN 17" 7.5-9J

Msl. sam i to da farbam ali sam tek nedavno odustao od toga i za sad idem na taj fabricki izgled....a poslje, ko zna :)
 
Član
RE: Marex-Passat 3bg: KESKIN 17" 7.5-9J

Odlico mu stoje ove felge samo nadji kakve bilo poklopce :)

Ima kod nas jedan merc e klasa na ovim felgama pojava u gradu :)
 
Član
RE: Marex-Passat 3bg

odličan passat..dobre felginjo.. i drago mi je da si u unutrašnjosti stavio orginal muziku :cool: :cool:

al se neke slike na zadnje dvije strane ..ne vide. :icon_confused:
 
Član
RE: Marex-Passat 3bg

@adi187 Ma poklopci nisu problem nego ocu prvo da ispoliram rajf pa cu onda i to da stavim. ;)

@hakkler Hvala drug,ma org. muzika je zakon a stose tice slike, sad se vide, mora da je doslo do neke greske na serveru. ;)

@_Adyyy_ Ma samo kultura brate, bar stose mene tice :cool:

@superman Tnx. drug ! :icon_smile:

Sutra prekosutra bi trebale da legnu lajsne...zabusavam nesto, neda mi se smirglati heheh :D:icon_twisted::lol:
 
RE: Marex-Passat 3bg

passat je fin,te felge meni nisu ness za ovo auto...a poklopce je barem lako rijesiti,kod nas se mogu napravit od plastike debeli poklopci koje farbas po svojoj zelji....
 
Član
RE: Marex-Passat 3bg

sav je ljut,po meni je sve tip-top,samo ett nadji te poklopce bit ce kulturnije
 
Član
RE: Marex-Passat 3bg

Ma ebes poklopce imaju alu. samo treba da uzmem...al cekam da rijesim lajsne pa onda idu felge na poliranje i utezanje jos kakvih sitnica,cuce se hehehe xD
 
Član
RE: Passat 3bg-Farbanje:Lajsne,plastike motora...

nabrzaka od maloprije

2i0x9vs.jpg


11ifp5w.jpg


200qslf.jpg
 
Top