Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Marex-Passat 3bg: KESKIN 17" 7.5-9J

Evo radilo se jos:

Malo je radila brusilica jer pametni svabo nezna napraviti istu tablu za sve passate nego izmisljaju toplu vodu, tako da smo morali komplet nosace prepraviti






A evo sta se ubacilo:
Zasitio sam se cedejeva i dividijeva pa mi je uskocila org. muzika tako da sam se odlucio na to..org je org





I jos par:





 
RE: Passat 3bg variant

uradio si ga ekstra....ja hocu da sklonim emblem naprijed......al ne znam cijena kolika je...radio ti je slab....
 
Član
RE: Passat 3bg variant

paasat 5 je napisao(la):
uradio si ga ekstra....ja hocu da sklonim emblem naprijed......al ne znam cijena kolika je...radio ti je slab....

Prije svega valjalo bi da se predstavis ;)

Znak naprijed nemozes maketi nego moras kupiti momplet masku bez znaka,hvala bogu sad ih ima svugdje i za malo para ( cca 150km)

Sto se tice radia u autu, izmjenjo sam mnog toga i na kraju shvatio da najbolje stanice hvata fabricki radio,a povod tog ubacivanja je bio ovaj cenger tj. citac CD-ova koji nije nimalo jeftin kac sta vise sijena mu je kao i prosjecnom PLAYER-u...

@Ostali:
Hvala na pohvalama,msl. da bu uskoro trebalo zakljuciti ovu sezonu i polako pripremati kesh za neke nove stvari...
 
Član
RE: Marex-Passat 3bg: KESKIN 17" 7.5-9J

Od juce, slika sa kolegom hahaha


2cr4pq0.jpg


A danas kompletirane sve 4 felge,bila je kisa tako da, em prljavo auto, em lose slike...al bice boljih


282i6fr.jpg



26068hi.jpg



13yzro.jpg



suu1dj.jpg



I nesto sto sam pronanasao na forumu,pa odradio a i msl. da sad koliko toliko ima logike :)

1zn7ds4.jpg



Sad jos treba da nadjem cepove za felge,ispoliram rajf i to je to...a na zimu ako mi se mogne, icice komplet na poliranje :) :) :)
 
Legend
RE: Marex-Passat 3bg: KESKIN 17" 7.5-9J

super super druze,sad se ukupna slika passata mijenja ;)

moj savjet,kad budes mijenjao gume,....uzi i nizi profil,ove felge zasluzuju razvucenu gumu

http://stanceworks.com/forums/imagehosting/64a307cb09ee84.jpg
 
Član
RE: Marex-Passat 3bg: KESKIN 17" 7.5-9J

Trenutno su naprijed 225/45 i nazad 235/40 kad budem mjenjao ici ce naprijed 215/40 a nazad 225/40 + naravno dodatno spustanje da ne zjape rubovi ali otom-potom :D
 
Top