Parite oci :D

Parite oci :D

Član
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mak6blqwSAc?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mak6blqwSAc?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
 
Član
meni je extra sad sto su ljudi kod nas navikli krkanluk pa kao nije nesto posebno a sami strojevi mene je taman mada nevolim vw ali je ovo extra
 
Član
fazon je sto ovi fauve drajveri sto ganjaju german look,stave bbsice,"ofarbaju lajsne u boju auta" i to je to
nema sad nista da kazes wooow,zato me ne odusevljava
kad neko nabaci plasticurine bar kazes wooow,jest ruzno....a ovako nista
 
Član
edoze je napisao(la):
fazon je sto ovi fauve drajveri sto ganjaju german look,stave bbsice,"ofarbaju lajsne u boju auta" i to je to
nema sad nista da kazes wooow,zato me ne odusevljava
kad neko nabaci plasticurine bar kazes wooow,jest ruzno....a ovako nista

ima i toga, ali to je valjda i cilj german stylea :cool:
 
suvišno je ovdje ista komentariast jer nemamo ni blizu uvjete ni opremu ni dijelove ni nista a netko rece lako im je sredit oboje lajsnu i spuste pa otidjite na vw vortex pogledajte koliko se na jednom od ovih primjeraka izmjene mehanickih nevidljivih dijelova i to sve orginal iz servisa a cjene su astronomske tako da nije samo fora lakiraj stavi bbs i spusti gevinde su preko 500 eura minimalno gdje je farbanje oprema i ostalo a neka auta su sami primjerci kao rally limited edition 16g60 itd ......gledajte i divite se jer kod nas nece ovo nikad al bas nikad biti LP
 
Član
dadao_style je napisao(la):
suvišno je ovdje ista komentariast jer nemamo ni blizu uvjete ni opremu ni dijelove ni nista a netko rece lako im je sredit oboje lajsnu i spuste pa otidjite na vw vortex pogledajte koliko se na jednom od ovih primjeraka izmjene mehanickih nevidljivih dijelova i to sve orginal iz servisa a cjene su astronomske tako da nije samo fora lakiraj stavi bbs i spusti gevinde su preko 500 eura minimalno gdje je farbanje oprema i ostalo a neka auta su sami primjerci kao rally limited edition 16g60 itd ......gledajte i divite se jer kod nas nece ovo nikad al bas nikad biti LP

respect i potpis ;)
 
Legend
dadao_style je napisao(la):
suvišno je ovdje ista komentariast jer nemamo ni blizu uvjete ni opremu ni dijelove ni nista a netko rece lako im je sredit oboje lajsnu i spuste pa otidjite na vw vortex pogledajte koliko se na jednom od ovih primjeraka izmjene mehanickih nevidljivih dijelova i to sve orginal iz servisa a cjene su astronomske tako da nije samo fora lakiraj stavi bbs i spusti gevinde su preko 500 eura minimalno gdje je farbanje oprema i ostalo a neka auta su sami primjerci kao rally limited edition 16g60 itd ......gledajte i divite se jer kod nas nece ovo nikad al bas nikad biti LP

potpis, pogledajte koliko samo paznje posvete izgledu motora i motornog prostora, ovo je samo jedan primjer ;)


Uploaded with ImageShack.us
 
Top