Parite oci :D

Parite oci :D

stefan je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
suvišno je ovdje ista komentariast jer nemamo ni blizu uvjete ni opremu ni dijelove ni nista a netko rece lako im je sredit oboje lajsnu i spuste pa otidjite na vw vortex pogledajte koliko se na jednom od ovih primjeraka izmjene mehanickih nevidljivih dijelova i to sve orginal iz servisa a cjene su astronomske tako da nije samo fora lakiraj stavi bbs i spusti gevinde su preko 500 eura minimalno gdje je farbanje oprema i ostalo a neka auta su sami primjerci kao rally limited edition 16g60 itd ......gledajte i divite se jer kod nas nece ovo nikad al bas nikad biti LP

potpis, pogledajte koliko samo paznje posvete izgledu motora i motornog prostora, ovo je samo jedan primjer ;)


Uploaded with ImageShack.us

Potpis na sve ovo i predobra slika, s prva eto neki kazu da nije nijedan bas da kazes wauu a da li ga detaljno pregledas kao npr sto nam pokazuje ova slika motornog prostora ostavlja bez teksta. Sve su primjerci koji vrijede vise nego sto mi mozemo procijeniti a da ne pricamo o odrzavanju i sredjivanju auta ;)
 
Član
edoze nemoj da seres stari,gledaj auta i pari oci zajedno s nama. Ima stvarno predobrih auta.
GET LOW;);)
 
Član
prelijepa auta stvarno... meni je super... a ovi koji misle da ovo nije nista posebno nek probaju ovako odradit jedno auto pa neka vide kako je to lagano, npr onog audi-a S5...
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: odlicnooo...

upravu ste vi,,na prvi pogled izgleda kao da je ulozeno 2000KM,,,ali kad se detalji pogledaju mijenja se misljenje definitivno..



jedino sto ne valja je to sto ne cujem zvuk motora:icon_mad:,,,pola od ovih auta su vr6 sigurno:icon_smile:
 
Član
kazem da mi nije german style interesantan toliko
cilj je odrzati sve u fabrickom stanju,koliko sam upratio?
mehanicki dijelovi na oko nevidljivi se obicno smatraju odrzavanjem,al eto,haman je to tuning
nemam nista protiv ovoga,samo sam vidjao i boljih auta na snimcima (drugi stil,al to je moj djir)
video,montaza,muzika je perfektna,neko fkt ima smisla
samo,auta mi nisu woow
 
Član
auta su samo takva,ulozeno sigurno i puno vremena i sredstava,, nema plastike,pa boze moj,koji ce ***** plastika. Stvarno se divim pojedinim autima,extra su odradjena,ne vidi se mozda na prvi pogled,ali kad se malo bolje zagleda primjeti se. I manite se sranja,,nisu nesto,,cuj nisu nesto,a sve stroj do stroja
 
Član
ni vw ni mercedes ni bmw nisu za plasticurije,na njima je bitno zadrzati sve linije da se poklapaju i da je fino za oko kad se pogleda,,,,edoze tebi se ova auta na klipovima cine klasicna ali kad bi ih pogledao uzivo budi siguran da bi promijenio misljenje,,,jer da bi uocio svaki detalj na autu moras ga uzivo pogledati,,,,
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ni vw ni mercedes ni bmw nisu za plasticurije,na njima je bitno zadrzati sve linije da se poklapaju i da je fino za oko kad se pogleda,,,,edoze tebi se ova auta na klipovima cine klasicna ali kad bi ih pogledao uzivo budi siguran da bi promijenio misljenje,,,jer da bi uocio svaki detalj na autu moras ga uzivo pogledati,,,,

potpis ko kuca:cool:
 
Član
po koji put vise napamet znamo starsno, nikad necmo al nikad biti ko oni gore je objasnjeno sto i cao dotad malo dubokih branika i uzivajte u rally de BOSNIA
 
Član
german LOOK majka ko kaze drugacije pokenjam mu se u rezervni tocak :)
tko je bar jednom u zivotu probao da slaze nesto tako ili bar pricao sa nekim ko to radi onako kako se i treba raditi zna da to nije samo stavi felge spusti i gotovo haha
ko prvi svaki ugradjeni dio mora biti made in ĐERMANY a samo to kaze da je cijena VISOKA :) eto te BBS ili porsche felge pa dje toga ima ispod 1000+ eura da se nadje nije to neka druga low cost felga na koje ja nebi ni šlauf za poljevanje bašče stavio .
e onda ovakav motorni prostor kosta vise para nego neko nase auto... a da onda ne govorim o air ride, kvalitetne gewinde, dijelovi podvozja , interijer sredjen tako da nijedan konac ne strsi dje netreba pa nije to eko koza presvlacenje za 300 maraka i evo ga extra :)
tko jednom zagazi u svijet pravog i kvalitetnog uredjivanja vozila znat ce o cemu pricam
najlakse je nabaciti sleper poljestera i neku boju sa dječje kašice i reci evo ga extrem cigan tuning
nadoc cete vi neka jos malo :)
 
Top