PaJooo

PaJooo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Passat 2

deez je napisao(la):
Jeste malo peglativno da se uradi, ali mislim da bi trebao da nabavis drugi cockpit (prednju armaturu) ovaj ti se rascvetao od sunca. A branici (karambolke) koje imas su ekstra, samo ih sredi kao kod one serije TROPHY... Imaju sportska sedista, uglavnom su radjeni u beloj boji... Inace Pajo ti je bas gotivan!
Samo napred!

zadnju karambolku moram uzeti..pukle mi zabice..pa je na zici..slazem se za tablu..morm nac..al to je malo teze..hvala na komplimentima..hehe :D
 
Član
RE: Passat 2

hvala..:D :icon_smile:

evo jos malo slika Paje..i mala izmjena unutrasnjosti..malo se svaralo..bilo dosadno..i vadio sam stare sijalice iz sata..a ubacivao led diode..a ne bi to uradio bez "Got2b" ,,i zahvaljujem se.. ::D:D
procijenite da li valja..meni je bolje nego sto je bilo..
PS. "kad sam ga otvorio..auuu..haman kako su ga svabee spakovale..niko ga nije od tad cistio..naso sam prasine za izvoz :icon_biggrin::icon_biggrin:

i jos dvije slicice
 
Član
Svaki put iznenadis sa necim novim;)

Za sljedeci put cekamo novu boju ,plavu, kao onaj sa prethodne strane i da je zakucan u zemlju :p :D
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Svaki put iznenadis sa necim novim;)

Za sljedeci put cekamo novu boju ,plavu, kao onaj sa prethodne strane i da je zakucan u zemlju :p :D

razmisljao sam..nesto ne bi da ga farbam ..rado bih ostavio bijelu..al to ..jos uvijek je dilema.. al ne bi ja tu boju..nego rado bih uradio nesto ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=MRTwM9yLRTY&feature=related
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top