PaJooo

PaJooo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Passat 2

evo malo dorade..i nije neka..al da javm..cc..
stavio sam nove felge i gume. na pajuu
pa evo kako to sve izgleda..

a zatim sam prefarbao s rodjakom ispod lajsni ove fleke crne
velika je razlika..
a tu je i nova prednja karambolka...samo zadnju ne mogu nigdje naci..ak ko zna gdje ima..da mi javi
 
RE: Passat 2

nedostaje ti jelde :lol:
i moj je bio na velikom servisu prosle sedmice i jedva sam cekao da dodje :icon_smile: neopisiv osjecaj
 
Član
RE: Passat 2

tvrdoglavi je napisao(la):
nedostaje ti jelde :lol:
i moj je bio na velikom servisu prosle sedmice i jedva sam cekao da dodje :icon_smile: neopisiv osjecaj

ma do juce se radilo sve oko tockova..sve sve..da bi stavio felge i gume nove..a sad u petak opet nastavak..jest neobicno ebote:icon_confused:
 
Član
RE: Passat 2

oooogromna razlika,vozao je moj otac ovakvog,presao s njim puuuno,nikad ozbiljnih kvarova,remenje,ulje i gorivo i vozi:cool::cool:
 
Član
RE: Passat 2

edoze je napisao(la):
oooogromna razlika,vozao je moj otac ovakvog,presao s njim puuuno,nikad ozbiljnih kvarova,remenje,ulje i gorivo i vozi:cool::cool:

bit ce bolje..za koji dan..a sta mislite bil valjalo da se zatamni..il vak da bude normala.ja konto zadnja vrata i gepek zatamnit..
 
Član
RE: Passat 2

ev jos koja slika paje..
a i trenutno mu malo sredjujem tablu..pa ce bit za koji dan..

samo u noci je slikana tabla
 
Član
RE: Passat 2

Jeste malo peglativno da se uradi, ali mislim da bi trebao da nabavis drugi cockpit (prednju armaturu) ovaj ti se rascvetao od sunca. A branici (karambolke) koje imas su ekstra, samo ih sredi kao kod one serije TROPHY... Imaju sportska sedista, uglavnom su radjeni u beloj boji... Inace Pajo ti je bas gotivan!
Samo napred!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top