Paintball Sarajevo gdje???

Paintball Sarajevo gdje???

Član
emir_89 je napisao(la):
gjde je ovo konkretno u sarajevu??

ako mislis na lokaciju,lokacija se bira sa ljudima (igracima) koji ce igrati s obzirom da je sad kisno vrijeme i da je sve blato u sumama,onda lokacije mogu biti gdje smo mi dosad sve igrali a to je Kobilja Glava (Napusteno porodiliste),Hotel Osmice,Hotel Igman...:cool::cool:
 
Član
_FreaK je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
gjde je ovo konkretno u sarajevu??

ako mislis na lokaciju,lokacija se bira sa ljudima (igracima) koji ce igrati s obzirom da je sad kisno vrijeme i da je sve blato u sumama,onda lokacije mogu biti gdje smo mi dosad sve igrali a to je Kobilja Glava (Napusteno porodiliste),Hotel Osmice,Hotel Igman...:cool::cool:

aha, znaci vi dodjete na dogovoreno mjesto i donesete tu opremu... ;)
 
Član
samo jedna informacija za sve one koji imaju paintball marker u licnom posjedu.Naime u zadnje vrijeme policija je masovno pocela oduzimati paintball opremu jer po novom zakonu puske(markeri) koji se koriste u paintball-u se svrstavaju pod "gasno oruzje" tako da sad morate imati dozvolu za paintball marker!!!

zakon nas?! hahahahahah samo da uzimaju lovu :icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
evo ovaj vikend Paintball klub TAZ je bio u Gorazdu,pa evo i par slika sa rokanja...mozda ovi gorazdaci prepoznaju nekog... za sve info budite slobodni da me kontaktirate,dolazimo i u druge gradove.. :) evo i par fotki

110.jpg

210.jpg

310.jpg

410.jpg
 
Početnik
Ekipa ajd da se skupimo dogovorimo sa momcima iz Taz-a da izrentamo opremu jedan dan fino i idemo se pucat jedno sat dva, pa posle na pice ! ;)
 
Član
_FreaK je napisao(la):
mi smo tu...uvijek spremi na sve opcije.... :) naoruzani do zuba :lol::lol::lol:

kontao sam ja s emirom da dodjem ali vi ste stela svi, nebi da idem na bolovanje poslije :lol:
 

Fap

Član
a reci mi freak je li imas odgovarajucu opremu za mene ja sam malo laganije popunjen :D

to me bas zanima
 
Član
s1ck je napisao(la):
_FreaK je napisao(la):
mi smo tu...uvijek spremi na sve opcije.... :) naoruzani do zuba :lol::lol::lol:

kontao sam ja s emirom da dodjem ali vi ste stela svi, nebi da idem na bolovanje poslije :lol:

hehehe ma na kraju ako imas ekipu mi pretezno neigramo bas iz tog razlgoa....pustimo vas da se rokate izmedju sebe...



fap je napisao(la):
a reci mi freak je li imas odgovarajucu opremu za mene ja sam malo laganije popunjen :D

to me bas zanima

Ima drug vjeruj mi :) :cool::cool:
 
Član
Dragi clanovi grupe,prijatelji i igraci... evo cijene tako da imate uvida pa ako bude zainteresovanih tu smo radi vas zovite... :)


Start po osobi iznosi 25 KM (FULL OPREMA) i 200 kuglica.

Svako naredno punjenje 100 kuglica = 8,oo KM

Pogodonosti koje vam paintball klub TAZ omogučava su:

1. Clanska kartica koja vazi godinu dana i iznosi 150 KM

Pogodnosti članske kartice su

-startna cijena (FULL OPREMA + 200 kuglica) 15 KM

-dopuna 100 kuglica 5 KM

- dopuna 200 kuglica 8

2. Vremenski neograničeni termini minimalno 6 ljudi

Start 25 km (FULL OPREMA) + 200 kuglica

Dopuna 100 kuglica 6 KM

3. Dogovor i dolazak po cijeloj BiH od 10 i vise ljudi do 100 kilometara cijena

START FULL 22 KM po osobi, dopuna 100 kuglica 7 KM

Preko 100 Kilometara cijene po dogovoru u zavisnosti od broja igrača

Za detaljnije informacije i dogovaranje termina mozete zvati na 061/049-024



VAS PAINTBALL TAZ posjetite nas na www.paintball-taz.ba
 
Član
wallpa10.jpg



Sarajevo PAINTBALL LIGA 2011 nastala je ujedinjenjem 5 kluba na području Sarajeva.Svake sedmice se odigravaju mečevi na različitim lokacijama. Paintball liga je osnovana sa ciljem promocije paintball sporta u Bosni i Hercegovini tačnije u Sarajevu. Kasnije u cilju imamo da okupimo sve klubove sa područja Bosne i Hercegovine i da pokušamo da napravimo jednu zajedničku ligu,kao što je ova sad PAINTBALL LIGA SARAJEVO 2011.Pravila ponašanja i pravila samog turnira su donešena na sastancima sa predstavnicima svih klubova učesnika.

- ZABRANJENO JE KONZUMIRANJE BILO KAKVIH ALKOHOLNIH PIĆA,TE OPOJNIH SREDSTAVA...

- ZABRANJENO JE BACANJE SMEĆA,OSIM NA TO PREDVIDJENOM MJESTU...

- ZABRANJENO JE NOŠENJE I POSJEDOVANJE BILO KAKVOG VATRENOG ORUŽJA...

- ZABRANJENO JE ULAZTITI U TEREN SEM ODGOVORNIH OSOBA BEZ ADEKVATNE ZAŠTITNE OPREME (SUDIJE I IGRAČI)...

- PAINTBALL KLUB "TAZ" ODRIČE SE SVAKE ODGOVORINOSTI OD NASTALE I PROUZROKOVANE ŠTETE NASTALE NEPOŠTIVANJEM PRAVILA O SIGURNOSTI IGRAČA I GLEDALACA NA TERENU I VAN NJEGA.
 
Član
ajd da ne citam prethodne postove, evo ovako imate paint ball club u osijeku, pored ilidze, prije kasarne butile, znaci od ilize 15tak minuta, tu u blizini zivim, pa ako je neko zainteresovan mogu mu pokazati gdje se to nalazi, osim paintball cluba ima i stosta zajebancija, evo link sa fb pa ako je neko zainteresovan http://www.facebook.com/pages/Adrenalin-park-Z-J/131673350190120?sk=wall&filter=2
ps ima i dobar rostilj,
 
Top