Paintball Sarajevo gdje???

Paintball Sarajevo gdje???

Član
i ja sam za!
samo nisam za sume
igrao sam 2 puta u sumi u vlakovu i nisam zadovoljan bas
meci se rasprskavaju od granje lisce itd tako da sam vise za kakav zatvoren prostor
cuo sam da ima negdje na poljinama neki srusen hotel i kao tu donese lik opremu i nije skup a ne mogu da nadjem br
 
Legend
ja znam da ima i na jahorini, dobijes svu opremu, odjelo kacigu i neznam sta jos, moram druga pitati on je bas isap, 20km je po osobi koliko se sjecam
 
Član
fkt ajmo se organizovati!
ovako gdje sam ja igrao pocetna cjena je 20KM oprema i 100metaka
dodatnih 150metaka kosta 10KM vremenski je neograniceno
samo suma je bzvz fkt
 
Legend
moram vidjeti sa ovim drugom za detaljne informacije kako sta pa cu vas obavjestiti ;)

evo nekolike slike od ovog druga valjda se nece ljutiti :)
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=118722&id=1782054037&ref=fbx_album&fbid=1059163857634
 
Član
stefan je napisao(la):
moram vidjeti sa ovim drugom za detaljne informacije kako sta pa cu vas obavjestiti ;)

evo nekolike slike od ovog druga valjda se nece ljutiti :)
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?pid=118722&id=1782054037&ref=fbx_album&fbid=1059163857634



Ni ja nisam nikad bio na paintball-u ali svakako bih volio probati, ukoliko to bude racunajte i mene :cool:
 
Član
Hajde da otvorimo ozbiljnu temu na racun ovoga.Znaci da se sastavi nas par, da kupimo opremu i da ispadne nešto konkretno od ovoga....nek se roka:cool:
 
Član
Mislim da na piku, il marketu.. nisam siguran.. covjek prodaje 10 setova za 2000 KM, mislim da mu covjek donese 1400-1500 da je to zavrsena prica :)

Imamo terena na raspolaganju kakvi pozelimo.. od planina pa do kojekakvi rusevina. Imam i ja vikendicu u Pazaricu pa i gore mozemo skontati nesto.

Inace, mislim da je vrijeme da ovaj forum pocne djelovati kao tim.. od okupljanja, derneka, partija, trka, manifestacija raznorazni i sl.. Ja nisam puno sr-ova obisao.. ako gdje sam god isao edo16v je jedini ima bhtuning reklamu, a vise od 20 k clanova na forumu :D

Mislim da se moze dosta toga uraditi samo da je malo bolje organizacije, gledam po drugim forumima van bosne, ljudi se pokupe i odu u dr grad samo da bi vidjeli djelo il pomagali u istom...
 
Član
Ma ne treba sad kupovati opremu itd. sta znamo hoce li nam se svidjeti :D . Kazem volio bih probati, trebamo skontati koliko bi nas islo i iznajmiti sve lagano a ne kupovina odmah, ja mislim da nas je dovoljno 10tak, ne znam kako to ide ali mislim da je ovo za prvi put dovoljno :icon_biggrin:
 
Član
pa eto ajd nek se nadje bolji organizator, ja sam slab u tome pravo
to za kupovinu opreme nije lose
ali treba boce uzeti co2 cini se za punjenje i kuglice to tesko naci, sumnjam da ima igdje kod nas!
 
Član
Ma sve se moze kad se hoce, za pocetak treba organizovati rentanje ove opreme.. kod se neustelimo :)

Ja iskreno nemam vremena, zenim se ovi dana tako da sam ko muha bez glave.. poslije nije frka :)
 
Član
IZNAJMLJIVANJE PAINTBALL-ol OPREME

Detaljne informacije

Sta je PAINTBALL?!

Taktička sportska igra iz žanra ekstremnih, koja predstavlja IMITACIJU kratkih vatrenih kontakata, na ograničenom prostoru. Za takvu vrstu imitacije koristi se specijalni pneumatski "marker", iz kojeg se puca lopticama punim boje. Paintball je izvanredno jednostavna igra u svojoj osnovnoj formi. Grupa ljudi se naizmenično "lovi" i izbegava međusobno, sve dok jedna osoba ili ekipa ne trijumfuje nad drugom. Pobednik je koji prvi postigne cilj ili poslednji koji ostane u igri. Da, igra koristi sofisticiranu tehnologiju koja se konstantno razvija sa uvođenjem novih pribora i mehanizama za markirne pištolje. Određeni ciljevi variraju zavisno od mašte dizajnera igre. Ali osnova igre ostaje ista. Bez obzira za koju verziju igre nađete da je najprivlačnija za vas, njena osnova je postojana

Cijena paketa je 20 KM po osobi, (marker, kombinezon markirani, rukavice, stitnik za vrat, maska, i 200 kuglica),svako sljedece punjenje kluglica je 100 kom je 8 KM. Termin nije vremenski ogranicen. Maximalan broj igraca je 10 tj. 5 vs 5.Tereni za igru se dogovaraju sa samim igracima.

Lokacija Sarajevo.

Za detaljnije informacije i dogovaranje termina mozete zvati na 061/ 049 - 024

http://www.pik.ba/artikal/740872/paintball-oprema/
 
Top