p.s challenge 2 komentari

p.s challenge 2 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sad se kontam da ovaj golf uopce nije nest za radit u koso slika nemos nac dijelove za njega ja od golfa e32 stavio branik isusati pola fara mu pokrilo vidim ja to nije to + problemi sa bojanjem auta nekakva mu je boja u pizz materinu. felge sam naso pragove naso al nikako prednji branik pa ga hebavaj :icon_evil::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Sad se kontam da ovaj golf uopce nije nest za radit u koso slika nemos nac dijelove za njega ja od golfa e32 stavio branik isusati pola fara mu pokrilo vidim ja to nije to + problemi sa bojanjem auta nekakva mu je boja u pizz materinu. felge sam naso pragove naso al nikako prednji branik pa ga hebavaj :icon_evil::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

hoće golfa :lol:
boja je sjebana totalno moglo se puno ljepše auto naći,naprimjer zelena četvorka sa autowp.ru...
 
Trozic je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Sad se kontam da ovaj golf uopce nije nest za radit u koso slika nemos nac dijelove za njega ja od golfa e32 stavio branik isusati pola fara mu pokrilo vidim ja to nije to + problemi sa bojanjem auta nekakva mu je boja u pizz materinu. felge sam naso pragove naso al nikako prednji branik pa ga hebavaj :icon_evil::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

hoće golfa :lol:
boja je sjebana totalno moglo se puno ljepše auto naći,naprimjer zelena četvorka sa autowp.ru...

pa sad radite kak znate a u ostalom ni skoda nije bila za farbanja pa su svi uspjeli sta su htjeli zar ne ja tek farove napravio dobro su ispali bas onako kako sam zamisljo al mi se nesvidjaju tek sam to sad skonto
morao sam prvo vidjet kako izgledaju na golfu pa da skontom jesul dobri il ne
sve sam ih brusho nema donora
 
Trozic je napisao(la):
moraćeš biti majstor ipo da nacrtaš leće ili sjenila (realno da izgleda) :D

bas sam tu i stao nemogu nikako da napravim ono skroz da bude realno mislim da cu ih ostavit za kraj ili cu lece stavit od org
neznam vidjecu aBd:icon_question:
a lece me izludjuju:icon_mad:
 
Član
BoosT666 je napisao(la):
Sad se kontam da ovaj golf uopce nije nest za radit u koso slika nemos nac dijelove za njega ja od golfa e32 stavio branik isusati pola fara mu pokrilo vidim ja to nije to + problemi sa bojanjem auta nekakva mu je boja u pizz materinu. felge sam naso pragove naso al nikako prednji branik pa ga hebavaj :icon_evil::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Boost, nemoj da se ljutis, to je ipak narodno vozilo. Evo, ja ga vec uradio...

Orginal:

aytx4z.jpg


PS:

2821669.jpg


Das Auto - Das Tačke. :D
 
ovi likovi izgleda ograisali jestel to spavali na strudli ba golf je golf dobra stara recenica sto je svabo napravio to je auto pusti ti kinezke kie mazde toyote nissane itd ba golf je svabenzi
a golf je gol a svabo je svabo


lol
-_-:)
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
ovi likovi izgleda ograisali jestel to spavali na strudli ba golf je golf dobra stara recenica sto je svabo napravio to je auto pusti ti kinezke kie mazde toyote nissane itd ba golf je svabenzi
a golf je gol a svabo je svabo


lol
-_-:)

ja ga jarane ne bi džaba,a mogu ga uzet za 200e i vozati ali no tnx


ja sam odusto od golfa radim jednu hondu...
 
lol
-_-:)
[/quote]

ja ga jarane ne bi džaba,a mogu ga uzet za 200e i vozati ali no tnx


ja sam odusto od golfa radim jednu hondu...
[/quote]

more golf kec

a to za golf nes ucestovat u takmicenju
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):

ja ga jarane ne bi džaba,a mogu ga uzet za 200e i vozati ali no tnx


ja sam odusto od golfa radim jednu hondu...
[/quote]

more golf kec

a to za golf nes ucestovat u takmicenju
[/quote]

ne učestvujem,
mislio sam na golf 2
 
Super Moderator
gto4 je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Sad se kontam da ovaj golf uopce nije nest za radit u koso slika nemos nac dijelove za njega ja od golfa e32 stavio branik isusati pola fara mu pokrilo vidim ja to nije to + problemi sa bojanjem auta nekakva mu je boja u pizz materinu. felge sam naso pragove naso al nikako prednji branik pa ga hebavaj :icon_evil::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Boost, nemoj da se ljutis, to je ipak narodno vozilo. Evo, ja ga vec uradio...

Orginal:

aytx4z.jpg


PS:

2821669.jpg


Das Auto - Das Tačke. :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top