p.s challenge 2 komentari

p.s challenge 2 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
allroad je napisao(la):
a da se ti predstavis :icon_question:

OcKej... ja sam Tin, iam 20god, trenutno studiram u Varaždinu, mrdam već neko vrijeme u photoshopu ali u virutalnom tuningu se nisam okušavao, slučajno sam naletio na forumu na challenge pa reko zašto ne.... više iz fore da probam ali mi neide baš he he lol
vidim da su super radovi iz prvog challenga, želim naučiti tak nešta raditi...pa eto sad počinjem golfinu, mislim da je super ovo jer cemo na kraju vidjeti ideje od svakoga i moći usporediti radove...ak te šta zanima - pucaj :) pozz
 

Ryu

Član
ja sam skoro zavrsio,jos par detalja...

i sta bi za slanje slike ?
neke stvari u pravilima su smijesne,ja necu postavit sliku na postavi.com,a posto sam skoro zavrsio logicno je da je odma posaljem,da poslije nebi zaboravio itd...glupo je pravilo da me neko diskvalifikuje zato sto sam brzo zavrsio,hocu da posaljem organizatoru pa nek on postavi kad i ostali posalju...
 
Član
Ja sam spojlere,felge,spustio prvi put auto u zivotu,jos moram nac kako napravit carbon fiber haubu i neki jos detalja..AL NIKAKO GA OBOJAT DA BUDE SVE U ISTOJ BOJI JEBO GA PAS!
 
BoosT666 je napisao(la):
Ja sam spojlere,felge,spustio prvi put auto u zivotu,jos moram nac kako napravit carbon fiber haubu i neki jos detalja..AL NIKAKO GA OBOJAT DA BUDE SVE U ISTOJ BOJI JEBO GA PAS!

za fiber pogledaj na digimods.co.uk tamo imas tutorial kako napravit fiber pa pogledaj a boja je malo zahtjevno cudo al da se i to rijesit ak neces neku ubitacnu boju preporucujem i to da pogledas na spomenutoj stranici na digimods.co.uk ima dosta obasnjenja sve sto te zanima.
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Ja sam spojlere,felge,spustio prvi put auto u zivotu,jos moram nac kako napravit carbon fiber haubu i neki jos detalja..AL NIKAKO GA OBOJAT DA BUDE SVE U ISTOJ BOJI JEBO GA PAS!

za fiber pogledaj na digimods.co.uk tamo imas tutorial kako napravit fiber pa pogledaj a boja je malo zahtjevno cudo al da se i to rijesit ak neces neku ubitacnu boju preporucujem i to da pogledas na spomenutoj stranici na digimods.co.uk ima dosta obasnjenja sve sto te zanima.

sve sa digimods.co.uk je neki tip preveo
http://free-kr.t-com.hr/dejan/

ja kad sam našo tu stranicu slučajno tražeći nešto deseto vidio sam da je ne radim ništa ko što je tamo objašnjenjo,umene je drugčija tehnika jer nisam nikad korisitio tutoriale,a i bolje je kad sam skontaš može se puno bolje uraditi ;)
 
Član
Trozic je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
Ja sam spojlere,felge,spustio prvi put auto u zivotu,jos moram nac kako napravit carbon fiber haubu i neki jos detalja..AL NIKAKO GA OBOJAT DA BUDE SVE U ISTOJ BOJI JEBO GA PAS!

za fiber pogledaj na digimods.co.uk tamo imas tutorial kako napravit fiber pa pogledaj a boja je malo zahtjevno cudo al da se i to rijesit ak neces neku ubitacnu boju preporucujem i to da pogledas na spomenutoj stranici na digimods.co.uk ima dosta obasnjenja sve sto te zanima.

sve sa digimods.co.uk je neki tip preveo
http://free-kr.t-com.hr/dejan/


ja kad sam našo tu stranicu slučajno tražeći nešto deseto vidio sam da je ne radim ništa ko što je tamo objašnjenjo,umene je drugčija tehnika jer nisam nikad korisitio tutoriale,a i bolje je kad sam skontaš može se puno bolje uraditi ;)

Ti si meni to troza vec dao i hvala puno samo dejan nije dosta toga pokazao na svom prijevodu malo mi je jasnije kad je na engleskom zato sto mi je ps na engleskom pa mi se lakse snac a sam radim po svom ukusu sam testiram uzmem neko grob auto i razvaljujem ga xD
 
Ryu je napisao(la):
ja sam skoro zavrsio,jos par detalja...

i sta bi za slanje slike ?
neke stvari u pravilima su smijesne,ja necu postavit sliku na postavi.com,a posto sam skoro zavrsio logicno je da je odma posaljem,da poslije nebi zaboravio itd...glupo je pravilo da me neko diskvalifikuje zato sto sam brzo zavrsio,hocu da posaljem organizatoru pa nek on postavi kad i ostali posalju...

procitaj ponovo :icon_eek::lol: davno sam reko da sam nes izmjenio
 

Ryu

Član
fast..tuning20 je napisao(la):
Ryu je napisao(la):
ja sam skoro zavrsio,jos par detalja...

i sta bi za slanje slike ?
neke stvari u pravilima su smijesne,ja necu postavit sliku na postavi.com,a posto sam skoro zavrsio logicno je da je odma posaljem,da poslije nebi zaboravio itd...glupo je pravilo da me neko diskvalifikuje zato sto sam brzo zavrsio,hocu da posaljem organizatoru pa nek on postavi kad i ostali posalju...

procitaj ponovo :icon_eek::lol: davno sam reko da sam nes izmjenio

jbg nisam cito pravila nakon izmjene,eto poslo sam na pm...
 
eo i ja gotov...neda mi se vise ni sekunde radit :lol: ..... jel na PM šaljemo slike 800x600 i 1600x1200, ili šaljemo samo linkove od slika?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top