p.s challenge 2 komentari

p.s challenge 2 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trozic je napisao(la):
bulex je napisao(la):
do kad traje.... challange.... :D kad se radovi postavljaju :D

7 dana neš moći spavati jel :lol:

ma nije bas tako... vec da ne trazim svaku noc... ps challange... da vidim sha ima... neka neka samo vi to polako bas me interesuje kako ce to da bude....:lol:

al eto vec ste izabrali ali imo sam ja bolji slika... g4 1600x1200 rezolucije :D
 
JOJ MALO ZAOSTAJEM HEH
vec dan kasnim kako to kad god se organizuje takmicenje ja zadnji saznam mislim vrijeme pocetka.:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
"7. Za rad se smije samo koristiti originalna-zadana slika,
svako uzimanje druge slike je automatska diskvalifikacija !

8. Zabranjeno je uzimati dijelove sa auta koja su vec virtualno
tunirana,u tom slucaju slijedi automatska diskvalifikacija !"

el to može neko pojasnit, znači da nesmijemo koristiti dijelove druge slike i stavljati na zadanu sliku, mislim na ono tipa felge.... bas mi se ne da a i neznam ih nacrtati :)

a i u prvom challengu su felge sa nekih slika od drugih auta....(i farovi i retrovizori) čini mi se :icon_rolleyes:
 
Super Moderator
tinmachine88 je napisao(la):
"7. Za rad se smije samo koristiti originalna-zadana slika,
svako uzimanje druge slike je automatska diskvalifikacija !

8. Zabranjeno je uzimati dijelove sa auta koja su vec virtualno
tunirana,u tom slucaju slijedi automatska diskvalifikacija !"

el to može neko pojasnit, znači da nesmijemo koristiti dijelove druge slike i stavljati na zadanu sliku, mislim na ono tipa felge.... bas mi se ne da a i neznam ih nacrtati :)

a i u prvom challengu su felge sa nekih slika od drugih auta....(i farovi i retrovizori) čini mi se :icon_rolleyes:

smijes sve to radit samo ne smijes skidati djelove sa tudjih radova i auta koja su radjena vec u ps-u
 
Član
tinmachine88 je napisao(la):
"7. Za rad se smije samo koristiti originalna-zadana slika,
svako uzimanje druge slike je automatska diskvalifikacija !

8. Zabranjeno je uzimati dijelove sa auta koja su vec virtualno
tunirana,u tom slucaju slijedi automatska diskvalifikacija !"

el to može neko pojasnit, znači da nesmijemo koristiti dijelove druge slike i stavljati na zadanu sliku, mislim na ono tipa felge.... bas mi se ne da a i neznam ih nacrtati :)

a i u prvom challengu su felge sa nekih slika od drugih auta....(i farovi i retrovizori) čini mi se :icon_rolleyes:

7.smiješ tunirati samo auto koje je ogranizator zadao u ovom slučaju je to golf 4,znači njega tuniraš nesmiješ napimjer ti naći drugu sliku od golfa 4 i raditi...

8. pod virtualni tuning spadaju auta koja su rađena na kompjuteru tj. tunirana u PSu ili sl. normalana auta koja nisu rađena u PSu možeš korisiti da ti budu donori za dijelove naprimjer sve odvade www.netcarshow.com i sl.

znači radiš zadano auto,a dijelove samo posuđuješ sa realni auta ne neki koja su rađena u PSu ili sl.

eto toliko
sretno :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top