p.s challenge 2 komentari

p.s challenge 2 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam par pitanja....???

Ko je sudija??

Zasto prijavljivati mjesto kada svejedno mi necemo postavljati slike nego organizator.....???

Zasto organizator odredjuje gdje da stavljam slike, svejedno mu saljemo samo linkove....... (npr. sve moje slike su na jednom mjestu i ne zelim da ih postavljam na drugo mjesto samo zato sto to organizatoru tako prahne)??

Isto tako u pravilima stoji
"rok za predavanje radova za 7 dana znaci danas je 14.12.2008
ko preda ranije disklavifikovan je"
Da li to znaci da ni organizatoru ne mogu poslati prije roka jer ce me diskvalifikovati???
 
brate mili svi glasaju imas na kraju objasnjene sto ce nam sudija nije BG
dobro to za postavi.com nemora bit
al eto promjenico to oko predaje radova

sta je ovo niko se ne prijavljuje
al polako bit ce do sutra:icon_smile:

ja sam uze vec davno da radim jedno auto postavicu kad bude zavrseno al sad se bacam na posao sa golfom
 
a de mi recite u cemu je fazon sa prijavljivanjem?
zadate sliku, uradi ko hoce, posalje organizatoru i organizator objavi..jednostavno. sto se mora tamo u nekoj temi pisati "prijava"?
 
Član
Nebi bilo lose da bodovi idu od 1 do 5, tako da se moze za pet radova glasat sa razlicitim bodovima... Samo prijedlog...
 
zato sto ja moram imat spisak clanova onda bi mi se sve nakamaralo kome se nesvidja cao
pa da
sto trozicu niste imali zamjerke kud bas ja:lol:
 
ma de, nisu ova pitanja usmjerena protiv tebe licno ;)
nego eto, i prosli put sam se pitao i sad odlucio da se javno zapitam :icon_biggrin:
 
ma nista nisam to ni smatrao sam osam se salio
al ne stvarno ono posaljemi se milion nekakvih radova emogu se snaci koji je koji:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top